Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyilkosság kaposváron! Mit...

Gyilkosság kaposváron! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Kiderült! Hogy megölték a 11 éves gyereket. Ti mit gondoltok, miért?

2012. nov. 3. 12:40
 1/9 Tory.chan válasza:
engem eléggé meglepett. reméltem, hogy élve fog előkerülni a kisfiú. :( szerintem elloptak tőle valamit, aztán megölték... de minden esetre is, szomorú dolog! :(
2012. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem loptak el semmit! Kitervelt gyilkosság volt! Már tudjuk.
2012. nov. 3. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Arról még nincs információ, hogy miért ölték meg? Elképesztő...
2012. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Tök mind1, miért. Megölték, pont. Nekem a szívem szakadt meg, pedig nem vagyok egy érzelgős fajta. Hogy miért ölték meg? Miért kell ebből témát csinálni? 11 éves gyerek volt, nincs az az ok, amiért ilyet érdemelne, ezért nem is szabad boncolgatni a témát. Bándy Katánál is milyen vitafórumok indultak már be? Én ezt visszataszítónak tartom. Én úgy vélem, ilyenkor gyászolni kell.



...Nyugodj békében Bence.

2012. nov. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg úgy vélem, gyászolni csak olyat tudsz, akit személyesen ismertél, idegent legfeljebb sajnálni lehet. Űllítólag a mostohaanyja tette egyébként, remélem, a sitten rohad meg.
2012. nov. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen felháborító, épp emberi ésszel felfoghatatlan hogy hogy tehet ilyet valaki? Főleg egy ártatlan kisgyerekkel? Nem találok szavakat!

Én sem vagyok egy érzelgős típus, de ez az eset engem is megrázott. Nagyon sajnálom a kisfiút!


Nyugodjon békében!

2012. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy mint ahogy gyilkosság ügyében, ebben sem fog elég szigorú ítélet születni még szégyenteljes igazságszolgáltatásunk keretein belül sem, meg európai szinten sem . Aki ilyet elkövet egy ártatlan gyerek ellen, annak nincs lelke, így lelkiismeret-furdalása sem, sosem fogja megbánni a tettét, ugyanolyan fájdalmas halált érdemelnének mind, mint az a szerencsétlen kölyök.
2012. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egyetértek az előző hozzászólóval
2012. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem Kaposváron történt a gyilkosság! Hibás az információd.


:'(

2012. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!