Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedtél már valaha? Mik...

Verekedtél már valaha? Mik voltak az előzményei és a következményei?

Figyelt kérdés
Persze nem ezekre a kis óvodás szintű civakodásokra gondoltam, hanem tényleg rendes verekedésre. Érdekel a háttértörténet is, kivel küzdöttél meg, mi lett a kimenetele stb. Hány éves voltál akkor és hány éves vagy most? Nemet is írjatok!

2012. nov. 3. 23:32
 1/5 anonim válasza:
100%

hát nemtom ez mennyire számít 'igazi' verekedésnek de annyira vicces élmény h muszáj megírnom. (najó akkor ott nem volt ennyire vicces) egyszer baromkodtunk bnőmmel az osztályba du. és hülyeségeket írkáltunk mikor leírt vmit amit nem kellett volna én meg elvettem tőle a lapot és nem adtam vissza. ekkor kaptam egy nagy lábbarúgást aminek következtében szétvertük egymást. persze inkább ő ütött én védekeztem mert így is utál az apja, nem akartam megverni mert aztán elmondja otthon h én voltam.... :D na a vége az lett h berohantam a wc-be és mire átmászott a falon én lehúztam a cetlit :) ekkor

13 voltam most 14 vagyok és lány :'D

2012. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly történt. Addig is voltak kisebb-nagyobb balhéim, de ez volt a "legdurvább", ez járt eddig a legnagyobb következménnyel. 17 éves voltam, lány vagyok és lánnyal verekedtem (egyikünk sem az a plázacica típus, tehát igazi verekedés volt) Az előzménye elég hosszú. Már általános iskolában is ellentét volt köztünk. Nem vagyok az a verekedős típus... De most elpattant valami a fejembe és neki estem, alig bírtak minket szétszedni... Eddig is szidtuk egymást, de most túllépett egy határt... anyázott... és nem hagytam tovább. Nekiestem és elkezdtem verni. Lyukasóra volt ezért nem sokan voltak a folyosón. Az Ő és az Én barátaim voltak ott (kb. 15-en lehettünk) Nem avatkozott bele senki, tudták, hogy ez a mi dolgunk. Véresre vertük egymást mire az egyik teremből kijött egy tanár a zajra és szétszedett minket... A következménye az lett, hogy eltanácsoltak... Végül mégis maradtam, mert a másik csaj ment el... Vele több probléma volt alapon őt küldték... Azóta az iskolában "bandaháború" folyik, mert az Ő barátai szerint Én kezdtem...(igazuk van, én estem neki) folyamatosan mindennap vannak balhék. Van amikor csak szájkarate, de legtöbbször tettlegességig fajul... Most már ezt az ügyet iskolán kívül rendezzük...
2012. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cerealkiller2 ***** válasza:
70%

soha semmi következménye nem lett, mikor verekedtem


üdv: Chuck Norris

2012. nov. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
persze szerintem nincs olyan ember aki ne verekedett volna életében xD én pl utoljára augusztusban kétszer is ugyanazzal a személlyel,de szerencsémre a pasim szétszedett minket mindkétszer mielőtt komolyan megsérültünk volna.következmény egy mokkás szem meg pár zúzódás lett
2012. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8.-ban volt egy nagyobb verekedésem. A lényeg annyi volt,hogy egy srác eléggé barom volt (én is fiu vagyok ) tehát olyan igazi bunkó aki visszapofázik a tanároknak,fellöki a másikat a folyosón stb. Miután engem is megtalált az lett a vége,hogy odamentem hozzá és gyomorszályon vágtam majd hátraléptem és amikor láttam,hogy nekem akar jönni beléptem és besoroztam neki párat majd egy csapottal elintéztem. A srác meg átölelt és nekinyomott a falnak és megharapott,aztán szétszedtek minket. A vége az lett,hogy a gyereknek csupa vér volt a szája nekem meg a kezem. Azt tudni kell rólam,hogy akkor már egy éve boxoltam.
2013. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!