Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postán tudnának segíteni?

Postán tudnának segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csomagot adtam fel, standard csomagot, de a szelvényt elveszítettem, hogyan tudnám bizonyítani az átvevőnek, hogy feladtam a postán. Köszönöm a segítséget!

2012. nov. 4. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát papír nélkül nem nagyon lehet, max ha jó fejek a postások utána tudnak talán nézni az aznapi anyagában annak, akinél feladtad. De a szelvény lényegesebb lenne...
2012. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A feladóvevény nélkül szerintem sehogy.Ilyen nincs hogy majd utánanéznek a potán és kikeresik hiszen nem név szerint van nyilvántartva hanem azonosító szám szerint-ha aznap csak egyetlen csomagot vettek fel (ami lehetetlen) akkor sem tudod bizonyítani hogy azt az egyet te adtad fel.De miért kéne bizonyítani?Elveszett a csomag?
2012. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek: én postán dolgozom, nálunk van olyan, hogy 1-1 csomag megy el egy nap, sőt van olyan is, hogy egyáltalán nem veszünk fel. Ha esetleg több is van, akkor a gépen lévő tudakozvány alapján mi is kerestünk már meg csomagot, mert az kiírja a címzett postahelyeket, igy könnyebben azonosítható be a feladó hová is akarta küldeni és nagyobb valószínűséggel meglesz az azonosító is. De ez nem kötelezően végigjárható út, a hivatalos út a tudakozvány, ahhoz viszont kell az azonosítószám.
2012. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol vagy postás?Nálunk 20 csomag/nap a minimum.Még ha meg is találod nem tudja bizonyítani hogy ő adta fel!Az IPH-s tudiból kinyomtatott papírt pedig tilos ügyfélnek kiadni!
2012. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy bevásárlóközponti postán vagyok. Tudom, hogy tilos kiadni, de nálunk könnyen visszafejthető a dolog, mert amennyire kevés csomagot veszünk fel, egyszerűen megtalálható.
2012. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!