Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákmunkára mikor kell jelentk...

Diákmunkára mikor kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes diákmunkára jelentkezni egy szövetségnél? És szokott lenni általában munka? Budapesttől 30km-re lakom délre, és nyáron szeretnék valami munkát vállalni (tesco a cél, de bármit vállalok). most 15 éves vagyok, márciusban leszek 16. Van esélyem? nagyon megköszönöm annak aki érdemben válaszol:D

2012. nov. 4. 15:27
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és meló-diák, vagy rébusznál gondoltam a jelentkezést(ha vki tud jobbat pls irja le)
2012. nov. 4. 15:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Meló-diák a legjobb választás. Bár Én a szolnoki részhez tartozok, még nem csalódtam bennük. Itt vidéken is van munka, tehát gondolom pest környékén is van. Ez általában a bizalomra épül, ha vállalod a munkát és ne mész el (vagy sz@rul végzed) akkor utána nem szívesen hívnak. De ha meg vannak veled elégedve akkor egyre jobb munkákat adnak. Engem telefonon szoktak hívni, ha van valami... Én általában tudok magammal vinni még egy pár embert így elég jó munkákat kapok... Tesco-s munkák általában protekciós alapon történnek. Én már 3. éve próbálok bejutni, de még mindig nem sikerült :) Szóval arra kicsi az esély...
2012. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és csak akkor jelentkezhetsz ha már betöltötted a 16. Akkor regisztrálnak és utána már bármikor jelentkezhetsz a meghirdetett munkákra.
2012. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ:D de én azt hallottam, hogy már kb januárban be kell jelentkezni, mert márciusig betellenek a nyári helyek. mondjuk hülyeségnek tartom, de jó lenne, ha valaki meg tudna nyugtatni h hülyeség.
2012. nov. 4. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!