Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megkérem a pszichiáteremet,...

Ha megkérem a pszichiáteremet, hogy írjon föl nyugtatót, akkor felír?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
es ha azt mondjuk sokan, hogy igen, akkor erre fogsz hivatkozni nala, ha megsem akarna felirni?:D
2012. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

XDDD ez jó volt. :D

nem nem. :) csak megszeretném tudni, hogy felírhatna, ha szólnék neki, hogy szeretnék? enyhe is jó tulajdonképpen. már ez az egyetlen reményem. már tényleg minden természetes bigyuszt kipróbáltam, de semmi sem jött be.

2012. nov. 4. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
egyebkent biztos van amelyik felir, de szemely szerint az ilyen pszichiatert messzirol erdemes elkerulni. a gyogyszerek csak tuneti kezelesre jok az ilyen problemak eseteben, es arrol nem is beszelve, hogy ezek tul. keppen legalis drogok, konnyu hozzaszokni, utana meg nehez lekattanni rola. szoval szerintem merlegelj, ha elfogadsz egy tanacsot, az ilyen szerek legyenek az utolsok kozott amihez nyulsz. remek terapiak vannak manapsag, a muveszet terapiak meg egyenesen szorakoztatoak is. (meg azt is megkockaztatnam, hogy a fu jobb mint az ilyen szintetikus szarok, megiscsak termeszetesebb. bar tavol alljon tolem, h a fuvet v. barmilyen illegalis dolgot javasoljak neked)
2012. nov. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó. :) az a gond, hogy ez már nagyon 'pánik helyzet'. mindent kipróbáltam. rendszereztem az alvásomat, ittam ananászlevet, ittam gyógyfüveket, vettem be homeopátiás gyógyszereket, sportoltam, sportolok, kifárasztom magam. elég fény ér engem nap, mint nap. nem tudom, hogy mi a bajom. neurológián semmit sem mondtak. pszichiáterem a depresszióra fogja.


esetleg, ha valaki tudna olyan gyógynövényt, ami altatóhatással rendelkezik, belehet szerezni, és nagyon hatékony?

2012. nov. 5. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!