Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek nyugodt, anélkül,...

Hogy legyek nyugodt, anélkül, hogy nyugtatót szednék?

Figyelt kérdés
Folyton ideges vagyok, mindenen idegeskedek.. Pedig nincs SEMMIRE se okom, hogy ideges, meg stresszes legyek, mégis mindig idegeskedek.. meg nem vagyok nyugodt... Csak akkor vagyok nyugodt, ha alszok.. Felkelek, egyből megint érzem, hogy a szívem is úgy dobog, hogy majd' kiesik a helyéről.. Miért?
2011. aug. 16. 13:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Néha Frontint szoktam bevenni, de mostanában már nem.. 5-öt kell legalább bevennem, hogy hasson valamit.. Semmi értelme 1-nek meg kettőnek.. :SS legalább 5..
2011. aug. 16. 13:17
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Sehogyan sem ! Több százmillió embernek nem sikerűlt, neked miért menne ?
2011. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
-.-
2011. aug. 16. 13:27
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Most őszintén, szted minek kőltenek évente milliárdokat ilyen gyógyszerek gyártásával, ha az emberek nyugodtak tudnának lenne a vény nélküli vajákosfüvektől ?
2011. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Velem is volt már hasonló, de nem gyógyszereztem magam, inkább meditációval próbáltam lenyugodni, és többnyire be is vált. Interneten is kereshetsz hozzá technikákat, sokféle van.

Tudat alatt is rágódhatsz bizonyos dolgokon. Ezen úgy segíthetsz, ha átgondolod és konkrétan megfogalmaznod magadban az esetleges problémát.

Lehet vérnyomásbeli gondod is, azt viszont csak orvos derítheti ki.

2011. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem ,,tudatalatti".Bár nem annyira, mert tudom hogy van az a ,,probléma' csak nem akarok vele foglalkozni
2011. aug. 16. 18:04
 7/10 anonim válasza:
100%

Nos, akkor eljött az ideje, hogy foglalkozz vele (:

Attól, hogy nem veszel róla tudomást, még ugyanúgy megmarad, nem fog magától megoldódni. Így csak magadnak ártasz.

Tegyél meg minden tőled telhetőt az érdekében, és ha úgy érzed, már megtetted (de csakis akkor!), talán nagyobb biztonsággal megengedheted magadnak, hogy felé se nézz többé.

(Az előző válaszoló voltam)

2011. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :) Tudom, hogy így kell(ene) tennem!:)
2011. aug. 19. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Hallgass Reggae-t :)) az minden problémát elfeledtet :D
2011. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A sport az segit ! AZ nyugtat es levezeti az aggressziokat !Nekem is ez a bajom mint neked engem korhazban is szalitottak miatta...
2012. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!