Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik legyen? Kérdésed túl...

Melyik legyen? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

sziasztok:) karácsonyra mondta anya ahogy szeretne színházba menni de már tavaly is színházjegyeket kaptak tőlem. Most közösbe vennénk a tesómmal de anya azt is hajtogatja hogy operát is szívesen nézne. Az operaháznál nagyon drága egy jó hely, én az operett színházra gondoltam, de karácsony után csak a rómeó és júliát és az elizabeth-et adják(ez német feliratos vagy milyen), és a rómeó és júliát sokszor látták anyáék színdarabban, viszont az operett színházban sok jó darabot láttam, ami decemberben lesz de karácsony előtt van. A nővérem azt mondja hogy nehogy karácsony előtt adjuk oda és hogy akkor legyen a színház.. szerintetek? melyik lenne a jobb megoldás?

17L


2012. nov. 4. 20:44
 1/1 A kérdező kommentje:
csak az operett színházat most jobbnak tartanám viszont az karácsony előtt lenne és karácsony napján tul. képen semmit sem ajándékoznék :/
2012. nov. 4. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!