Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (bővebben a...

Mit tegyek? (bővebben a leírásban (kérdés túl rövid magyarázat hosszú) )

Figyelt kérdés
hello! Még úgy 4 hete történt, hogy rátapostam egy partiszemüvegre a fűben(nem vettem észre) és egyből rámtámadt, a szemüveg gazdája meg a haverja, hogy fizessem ki(300ft). azóta nem fizettem nekik csak 2 hete 150-t, mert mégiscsak eltörtem. ok ma megyek haza biciklivel ott megy haza a 2 csicska. megállítanak, hol van a pénz? mondom nem fizetek hagyjál elindulok megfogta a kerekem hátulhát megálltam és lendületből jól pofánbasztam aztán elmentem. Na már megütöttem őket, tehát gondolom őszi szünet után jól rámszállnak(nem kell holnap menni iskolába) az a kérdés fizessek vagy verjem szét haverommal őket, hogy megtanulják, hogy kivel keménykedjenek. Egyébként nem vagyok az a verekedős, de ha felb*sznak akkor szétverem őket. Meg 1 hete volt, hogy megy haza az egyik kérdezem tőle kell e még a pénz, azt mondja nem. egyedül fél a gyáva kis tetű. Ebből látszik, hogy fehércigány mind2 a másik már nem is annyira fehér. tehát FIZESSEK vagy VERJEK? persze csak iskola után, nem hiányzik egy igazgatói. ÉN 13 ŐK nem tudom olyan 12 (nem egy osztályba járunk). na és a hülye kommentekkel kíméljetek.

2012. okt. 26. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
46%
Kis hülye gyerekek vagytok
2012. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!