Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akaratlanul megbántottam egy...

Akaratlanul megbántottam egy barátomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebben sokkal jobb barátok voltunk, de ő nagyon megváltozott. Borzalmas személyisége lett, egoista (amivel nem lenne baj , ha csak magát fényezné , de lenézi a többieket) , sokszor bunkó és flegma. Folyamatosan adja a "szerelmi bánatos" csajt , amikor mindenki tudja hogy nem az. A pasijait hetente , kéthetente váltogatja, miközben folyamatosan az egyik osztálytárunkkal "flörtöl". (A pasikkal semmi komolyat nem csinál, ha csinálna akkor eléggé csalódnék benne)

A szitu az, hogy jöttünk haza ma a suliból előkészítő után , ő meg (a szokásos módján) idegesített, most pl. azzal , hogy milyen beszari alak vagyok, hogy nem az út közepén sétálok mint a normális emberek. A járdán mentem. Mert van. Gondolkodás nélkül válaszoltam neki, eddig tudtam kontrollálni magamat. Megbánthatta a válasz, mert eléggé érdekes arcot vágott, majd gyorsított tempóban hazarohant, én meg betettem egy kis zenét és lassan élveztem a hazautat.


2012. nov. 5. 14:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt mondtam neki , hogy " A járdán sétálok, mint minden NORMÁLIS ember. Nem vagyok vidéki, mint te , tanyasi ribanc"
2012. nov. 5. 14:10
 2/4 A kérdező kommentje:
De most tényleg szégyenlem magam, nem szoktam így ócsárolni az embereket. :S
2012. nov. 5. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot . Úgy olvastam ,hogy a sértegetés mind a két oldalról ment így ezeket beszéljétek meg .
2012. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak az igazat mondtad, miért kellene bocsánatot kérni?
2012. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!