Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » én nekem járhat valamilyen...

én nekem járhat valamilyen segély?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki azt hinné, nem nem vagyok kissebségi, csak sajnos 20 évesen rávagyok kényszerülve, hogy "egyedül" éljek. Amúgy a barátommal élek albérletben, és még nappali tagozatos diák vagyok, a családi pótlékot most szüntették meg, mert betöltöttem a 20. életévemet, de így is eléggé szűkösen élünk, és az érdekelne, hogy az én helyzetemben igényelhető valamilyen támogatás?

Mert most nagyon csúnyán fogalmazva,a kisebbség sorban áll, ha segélyosztás van, ha ők megkaphatják, akkor én is megkaphatom vagy nem? nagyon nagy szükség lenne rá, mert a hónap végén így is nagyon megkell húzni a nadrágszíjat...:S A szüleim nem tudnak nekem segíteni, mert ők is eléggé rosszul állnak, és édesanyám 70 km-re lakik tőlem, édesapám meg 130-ra, úgyhogy mindenképp nehéz, de neke merre a támogatásra addig lenne szükségem, míg idén befejezem a sulit, és utána egy szakma. ez kb 1.5 év lenne, utána remélem eltudok helyezkedni dolgozni.

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. nov. 5. 15:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!