Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok japán mangát...

Hogy tudok japán mangát fordítani?

Figyelt kérdés
Lenne egy manga amit szeretnék magyarra, de jó angolra is lefordítani. Én ne tudok japánul, és nincs is japán billentyűzetem :) Valaki tudna erre megoldást? :)
2012. nov. 5. 15:56
 1/5 anonim válasza:
tanulj meg japánul.
2012. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs fent a neten angolul? Mert akkor arról le tudod fordítani magyarra.
2012. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

sajnos csak egy negyede van fent, azt le is tudtam, és nagyon megtetszett, így utána néztem de már csak japánul van :( azért szerettem volna fordítót :) Köszi 2# ^^

Ja és nem akarok 40 évet azzal tölteni h megtanuljak japánul -.-' és ezt nem ugy értem h annyiba van, de az orosznak is más volt az írása, nehezen tanultam hát a japán...

2012. nov. 28. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy angol fordító csapatot, hogy megcsinálják-e vagy folytatják-e még. Mi a címe?
2012. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de sajnos még nem érkezett tőlük válasz :( A címe Gonga densetsu weed, és nagyon kevés az, ami le van ford-tva, kb 8 könyv a 60-ból:(
2012. nov. 29. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!