Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményeket kérek! Köszönöm!...

Véleményeket kérek! Köszönöm! 13/L (? )

Figyelt kérdés

Nagyon ideges típus vagyok, eget rengetően magas a vérnyomásom is.. Mondta az orvosom hogy ezzel vigyázni kell, mert komoly bajok lehetnek belőle. Már kerültem olyan idegi állapotban orvoshoz, hogy összeestem. Mind ez "csak" azért volt mert megtudtam hogy a legjobb barátnőm kibeszélt engem, méghozzá elég rondán. Egy ismerősöm most be került a kórházba, és ő miatta is ideges vagyok.

A lényeg most ez a történet lesz: (Azért írok múlt időben, mert a utóbbi hónapban nem voltak ezekhez besorolható bajaim)

-Minden nap sírva jöttem haza, hogy miért nem vagyok olyan jó semmiben, mint a többi osztálytársam.

-A szüleim nem ismerik el azt amiben jó vagyok, csak a rosszat látják bennem..

-Mindig arra gondolok hogy milyen lenne ha nem születtem volna meg? Mindig arra a következtetésre jutok hogy könnyű.

-Nagyon nehezen hihető el, de csak azért nem próbálkoztam meg semmi olyannal amivel kárt tehetek magamnak, mert van egy kutyám.. Nekem Ő nagyon fontos.Tudom hogy furcsán hangzik, de így van!

A legjobb barátnőm két éve új barátnőt talált, azóta levegőnek néz.. Csak akkor vagyok neki jó, ha nincs ott neki a másik barátnője, vagy ha kell neki valami. Borzasztó érzés amikor a régen ismert barátnőd elsétál melletted vihorászva egy másik lánnyal. Két évet tűrtem, és csak tűrtem! Mentem utánuk, próbáltam visszaszerezni, de csak még jobban eltávolodtunk. Fél éve új barátaim lettek, és nagyon jól éreztem magam velük. Azon vettem észre magam egyszer csak,hogy cigarettát tartok a kezemben.. Azóta egy szálat se szívok! Hülyeség volt kipróbálni! Azóta semmi sem változott, csak az hogy nem vagyok már olyan ideges.. Már néha mindent megtennék hogy a kórházban kössek ki! Jobbnak látnám ha nem léteznék! Szerintetek? Mi a véleményetek?


2012. nov. 5. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Tinédzserkor. Sok magányos és pesszimista ember van, amióta jött ez az új ideál, : "a tanulás ciki, piálni jó, cigizni, drogozni jó" félmeztelenül, agyon mázolva járkálnak mindenhova, szinte minden 12-20 évesig így viselkedik, tisztelet a kivételnek. Sajnos aki meg kedves, aranyos azt meg le se szarják, ha nem mutogatja mindenét. De ha gondolod levelezgethetünk. Amúgy én is 13 vagyok és lány. :)
2012. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is jól voltam addig, ameddig nem lettem ennyire depressziós.. A tinédzser kor nem jár szerintem öngyilkossági megkíséréssel. Egy barátom sincs, és trágár megjegyzéseket is tesznek rám az iskolába csak mert vékony vagyok. Minden nap lehangolt vagyok, abszolút fáradt, és flegma minden emberrel.. Volt olyan már sokszor hogy este sírógörcsöt kaptam, és majdnem megfulladtam. Nem csak egyszer volt olyan hogy majdnem meghaltam. 3x! Egyszer majdnem vízbe fulladtam, volt olyan amikor "viccből" párna alá szorítottak, és volt amikor családi okok miatt nyúltam ollóhoz.. Furcsa nem?
2012. nov. 5. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!