Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell smárolni? égő...

Hogyan kell smárolni? égő lenne ha a barátnőmet kérném meg hogy gyakoroljúnk? Csajszi vagyok

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
nem ego, csak az mas... szerintem ne rontsd el az elso csok varazsat, hidd el menni fog akkor amikor kell. mindenki egy kicsit mashogy csokol egyebkent is. eloszor a kevesebb tobb szabaly ervenyes itt is, ne rohand le azonnal a kiszemelted "teljes nyelvvel", ugyertem, ha mar szituban vagytok:)
2012. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség barátnővel smárolni, mert ott nincs meg az érzés ami nélkül szinte lehetetlen. Vagy ha van akkor az már egy másik kategória. Menni fog az ha van érzés, jön magától, és egyáltalán nem ciki, ha éppen nem tökéletes. Én pl egy csomót röhögtem a barátommal ezen, ha bénáztunk és nem jött ki jól :D
2012. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de aki nekem tetszik az már smárolot .:( és félek kiröhögne
2012. nov. 10. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!