Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le a legjobb...

Hogyan beszéljem le a legjobb barátnőmet az öngyilkosságról?

Figyelt kérdés

Teljesen össze van törve, azt monta már csak én maradtam neki, de mióta van pasim nem tudok állandóan vele lenni és ez miatt kicsit megromlott a viszonyunk. Azt mondta vagy szakítsak a pasimmal vagy öngyilkos lesz mert nem bírja hogy már senki se törődik vele.

A szüleivel nem tudok beszélni, az apja külföldön él, az anyja valami intézetbe van mert kicsit be van kattanva, a mamájával él aki már elég öreg. Nem tudom mit csináljak.:(

Elhiszem hogy szar az élete, de én így is sokat törődök vele. De nem várhatja el hogy az egész hátrá lévő életemben mindig őt részesítsem előnyben. Ha felnövök majd lesz családom, gyerekeim. Nem tudok mindig vele törődni. Ő meg kész idegroncs. Suliba nem kedveli senki. Mással nem tud barátkozni mert csak bennem bízik. Még egy fél éve volt pasija, de ő is ott hagyta.

Szerintetek előbb utóbb tovább tud majd lépni? Vagy egyátalán hogy akadályozzam meg hogy valamit tegyen magával. Állandóan arról beszélg hogy meg akar halni. Nagyon nyomasztó. :(


2012. szept. 3. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves a csaj?
2012. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyugi... elég nagy rá az esély, hogy semmi kárt nem tesz magában. azok az emberek, akik fenyegetőznek az öngyilkossággal jórészt csak azért teszik, hogy felhívják magukra a figyelmet, de igazából semmit sem mernek tenni. nyilván nem az a megoldás, hogy szakítasz a barátoddal. inkább menjetek el 3-asban szórakozni, esetleg ha a barátodnak van 1-2 haverja, akit érdekelhet a barátnőd és viszont, akkor játssz Cupido-t. A lényeg, hogy éreztesd vele, hogy te ott vagy neki, de ugyanakkor ne engedd, hogy belemásszon a kapcsolatodba.
2012. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!