Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti elolvastátok 7. -ben a...

Ti elolvastátok 7. -ben a kötelező olvasmányokat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. :) ( pedig rossz tanuló voltam... xD )
2012. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egész életemben egy kötelező olvasmányt se olvastam elXDpedig már a gimin is túl vagyok.Elkezdtem őket olvasni,egy jó ideig olvastam mindent,amikor feladták feladatnak,de annyira unalmasak voltak,hogy nem bírtam tovább
2012. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 monster under yo bed ***** válasza:
nem
2012. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általánosban egy kötelező olvasmányt sem olvastam ki,egyszerűen sajnáltam rájuk az időt,volt jobb dolgom is annál :D Viszont gimiben kiolvastam néhányat mert a tanár szigorúbb volt,tehát számon kérte őket és bizony nem szerettem volna lerontani az átlagomat egyesekkel :D De akkor sem vittem túlzásba és csak azt olvastam el ami érdekes is volt


Pál utcai fiúk,Tartuffe és még volt egy aminek nem emlékszem a címére,volt benne olyan is hogy a nők seggét ették :D


A többibe csak beleolvastam,pl: Egri csillagok,Kőműves ember fiai (ennél csak az első oldalt olvastam el :D) Rómeó és Júlia


Egyébként nem lennének rosszak ezek a könyvek,sőt,sokkal jobb lenne ha az emberek rendszeresen olvasnának,de sajnos a modern világ a legtöbb embert megfertőzte így engemet is és ezért inkább mást csinálok az olvasás helyett :(

2012. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!