Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok hogyha valaki...

Ti is utáljátok hogyha valaki sokat bámul?

Figyelt kérdés
Például ott vagyok a játszótéren unatkozás miatt hintázok, azt bámulnak a nyanyák a kocsiból, meg mindenki aki elmegy mellettem. Azt még kibírom hogyha 2-3 ember elhalad mellettem és nézeget, de ha 600 akkor már elfordulok, de tudom hogy akkor is néznek. Már annyira idegesítő! Ti is utáljátok?

2012. nov. 7. 15:30
 1/9 A kérdező kommentje:
meg a suliban is, de azt egyszerűen nem szeretem ha valaki pár percnél tovább néz.
2012. nov. 7. 15:33
 2/9 anonim ***** válasza:
szard le :D énis azt szoktam :D ők nem is biztos hogy téged bámulnak csak bámulnak a nagy életbe _
2012. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem! Azért nem vagyok vak! Mindig ha valaki elmegy mellettem folyamatosan figyel. Fordítgatják rám a fejüket.
2012. nov. 7. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
gondolj bele! közben mire gondolnak mikor néznek.
2012. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha valaki elmegy melletted és néz , az nem azért van hogy nehogy neked ütközzön?
2012. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na jó.. először is kicsit paranoiás vagy hogy mindenki téged figyel,bámul. másodszor én elgondolkoznék rajta hogy mért bámulnak? csak van rajtad olyan dolog amit annyira bámul mindenki. vagy lehet hogy csak a fejed olyan...
2012. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

600 ember téged néz? Ez elég paranoiásnak hangzik.

Ha tényleg mindenki téged bámul, annak bizonyára megvan az oka. Két lehetőséged van.

1. Laza vagy és nem érdekel.

2. Változtatsz és nem adsz okot a bámulásra.

2012. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem azért néznek mert míg aludtál , filctollal bajuszt rajzoltak rád? ezért kell tükörbe nézni elindulás elött.
2012. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utsó. nem
2012. nov. 7. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!