Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz-e hogyha valaki meghal...

Igaz-e hogyha valaki meghal álmában az a valóságban is meghal?

Figyelt kérdés
Én álmodtam egy nem túl szép álmot, amiben majdnem meghaltunk.

2012. okt. 29. 13:44
 1/10 A kérdező kommentje:
a kérdésnél a meghal szónál azt akartam írni hogy meghalhat.
2012. okt. 29. 13:47
 2/10 anonim ***** válasza:
hát... én már álmodtam olyat, hogy meghaltam. Ez már egy ideje volt és még ÉLEK!!!! :D
2012. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Álmodtam már rosszabbakat is, csak valahol olvastam hogy lehetnek olyan álmok amelyek megtörténhetnek.
2012. okt. 29. 13:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
100%-os biztonsággal merem állítani, hogy aki meghal álmában, az meg fog halni. Persze az is, aki nem álmodik ilyesmit. Lehet, hogy csak 70-80 év múlva, de biztosan.
2012. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én olyat olvastam, hogy az ember álmában nem tud meghalni, mivel olyan sokk éri, hogy felébred... Szóval, ha mégis sikerül akkor lehet, hogy tényleg meghal... De nem hinném.
2012. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DeAnn ***** válasza:
Az én egyik barátom például már majdnem meghalt álmában egy párszor. Bár ő nem álmodta azt, hogy meghalt. Egy erős, szorító nyomást érzett a mellkasán és nem tudott mozdulni sem. Aztán felébresztettem mert tökre megijedtem. Aztán volt olyan is, hogy rendesen számolgattam neki a perceket és minden percben felébresztettem.. Akkor is nehezen kelt fel.
2012. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Utolsó!

Ha szorító nyomást érzet a mellkasán és alig tudott felébredni,akkor az nagy valószínűséggel alvásparalízis volt,másképpen lidércnyomás.:)

Bár olyan rossz érzés hogy még az ellenségemnek sem kívánnám.

2014. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2014. jún. 20. 14:33
 10/10 anonim válasza:
Én is álmodtam már sokszor olyat, hogy meghalok, de olyankor felébredek és nagyon gyorsan ver a szívem. :D
2018. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!