Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Konkrétan egész nap tanulok. Suli, utána lecke, a maradék meg tanulás. De miért kapok mégis mindig hármast? Eskü, annyit szenvedek, hogy menjen az a fránya matek, fizika meg kémia, de sorra jönnek a hülye hármasok, meg néha kettesek. Megtanulom a szabályokat, de mégis rosszra írom meg. Anya is csodálkozott, hogy felmondtam neki, akkor hogy kapok mégis rossz jegyet. Pedig nem izgulok, csak ehyszerűen elrontom. A tanáyok meg azt hiszik, hogy nem tanulok semmit, hiába mondom, hogy nem így van. Bocsi a hibákért, telóról va]yyok. 14./L

2012. nov. 7. 16:59
 1/2 A kérdező kommentje:
*egyszerűen, tanárok, vagyok Bocsi!
2012. nov. 7. 17:00
 2/2 Fanny1885 ***** válasza:
Csak egy tippem van: nem megérted a dolgokat,csak megtanulod. Ezért könnyű tévedni és alkalmazásnál rosszul csinálni. Próbáld meg a feladatokat matekból mondjuk átültetni a való életbe. Értsd meg őket,h mire valók. Velem legalábbis ez volt. Amikor tanultam a mátrixokat vért izzadtam. Azután mondtak példákat,h mire lehet használni őket az életben és rögtön megértettem.
2012. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!