Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen kétségbe vagyok...

Chrystyna kérdése:

Teljesen kétségbe vagyok esve. Véleményt segítséget kérlek. Kb 3 hónapja nincs munkám és egyszerűen nem találok irodai munkát amiből meg tudnék élni. Tudtok e valami lehetőséget itt Budapesten? Több lent.

Figyelt kérdés
Végzettségem Érettségi, és egy OKJ Marketing és Reclámügyintézőim van. Havi 100.000 ft kézhez lenne szükségem a megélhetéshez... Pedig megbízható és jól dolgozónak minősülök mit tegye????
2012. márc. 26. 10:38
 1/2 anonim válasza:
én 7 hónapja keresek munkát Bsc diplomával, ECDL vizsga, közép angol... nem találtam olyan munkát, ahol min. nettó 100-at fizetnek, és ne ilyen átb*szós legyen, úh kitartást, de a jelen gazdasági viszonyok között, nem látok sok esélyt, hogy a közeljövőben találsz munkát...
2012. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kukorika ***** válasza:
Jelentkezz be munkanélkülinek! Ott azonnal ajánlanak valamit, ha mást nem közmunkát (azt nem úgy kell elképzelni hogy kapálni kaszálni kell, hanem vannok ott irodai munkák is)... 47 ezer is több mint a semmi, sőt Matolcsyék szerint ugyebár meg lehet belőle élni... Csak azt felejtették el hozzá tenni, hogy nem per hónap, HANEM PER NAP, mivel ők kb ennyiből vegetálnak szegénykék... ;)
2012. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!