Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suli után mindig nagyon...

Suli után mindig nagyon fáradtnak érzem magam, és nem tudom magam kipihenni. Valami ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Suli után mindig agyon fáradt vagyok, semmi kedvem nincs a tanuláshoz. Ha meg alszok 1-2 órát, akkor még fáradtabb leszek, és még ráadásul "morcos" is. Hogyan tudnám magamat kipihenni?

Reggel 6-kor kelek, este pedig 10-kor, max 11-kor fekszek le.



2012. nov. 7. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedj vitamint.
2012. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát a tizenegy órás fekvés elég későinek tűnik nekem... maradj inkább a tíz óránál, ne számítógépezz sokat, inkább olvass lefekvés előtt és teszem azt, tanulj (amit alvás előtt tanulsz, hosszabb távon rögzül)


egyébként meg ha ennyire kipukkadt vagy, befigyelhet a sport is... nem versenyszinten, hanem heti kétszer valami lötyögés-féle... feltölt energiával és könnyebben is alszol tőle

2012. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. nov. 7. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!