Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy tipikus finn,...

Hogy néz ki egy tipikus finn, német, és orosz ember?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Finn: magas vékony világosszőke hajú

Német kb ugyanígy

oroszra én is kíváncsi lennék, ha valaki tudna, linkelhetne képet :)

2009. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Finneknél és németeknél világos bőr, szőke haj és kék szem nagyon gyakori.

Tipikus orosz pasi a gugli szerint: [link]

[link]

2009. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a finnek "egy árnyalattal világosabbak" mint a németek :D

Én úgy vettem észre, hogy az oroszoknak vagy nagyon markáns, csontos az arcuk, vagy nagyon lágy, gyerek arcuk van. Szóval a 2 véglet.

2009. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Igen, szerintem is "világosabbak " a finnek.XD Finneknél szinte mindenki szőke, fehér bőrű és kék szemű. A németeknél Fehér bőr, kék szem, de gyakori a barna haj, igaz szőke is van elég.

Az oroszokra pedig, szerintem képtelenség válaszolni, mert hatalmas ország, 2 kontinensen átível, ott biztosan változatosabbak az emberek.1 orosz fiút ismertem, neki szőkés-vöröses haja,kék szeme és nagyon világos bőre volt.

2009. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
na és a magyarok??
2009. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én a magyarokról úgy tudom, hogy főleg barna hajúak és szeműek, és inkább tömzsik. Szerintetek, ha nekem a nagyapám félig német volt, és én is szőke vagyok, és kék szemű, akkor meddig fog "öröklődni" a haj-, szem- és bőrszín?
2009. aug. 24. 12:26
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ csaj vagy, vagy pasi (:

Amúgy szerintem az oroszok meg pont hogy sötétebb haj, szem és határozott vonalak.

2009. nov. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
88%
Én orosz vagyok az oroszoknál kb.75%-a szőke a többi sötétebb vagy vörös és világosabb szemszín és mivel ott hideg van ezért valószínű h nem csokoládé színű a bőrük xD hanem világosabb mint a magyaroké :)
2009. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Finn: [link]

Német: [link]

Orosz: [link]

2010. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
94%
Én félorosz vagyok, apukám orosz, de még pici korában Magyarországra költöztek a családjával, ennek ellenére van egy pár orosz ismerősünk, és általánosságban elmondhatom, hogy mind világos bőrűek, szürke szeműek, és az arcuk nagyon markáns, ahogy fent is írták..ja és magasak :D a nők is megvannak 175-180 cm-k...és ezeket mind örököltem én is, bár nem bánom, de azért vicces szokott lenni, hogy mindig a sok (általában) pici magyar lány között kitűnök a tömegben :D
2010. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!