Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Mi a...

Mit szóltok ehhez? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Soha nem kértem semmit senkitől és soha nem használtam ki senkit.Én az utolsót is odaadtam ha a helyzet úgy kívánta.De tegnap segítséget szerettem volna kérni egy barátomtól,és az volt a válasza hogy nem hiszi hogy nincs pénzem és nem segített.
2012. nov. 8. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

1:csak haver,nem barát,

2:neki sincs

2012. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek. Te kiteszed a lelked, de ha neked kell segítség, akkor oldd meg magad. Úgy látom, neked ez volt az első ilyen tapasztalatod. Ne aggódj, akárhányszor segítségre lenne szükséged, annyiszor fog rádöbbenni, hogy csak magadra számíthatsz.
2012. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De tőled a helyzet még ezt soha nem kívánta! Nem tudhatod, hogy te fordított esetben mit tettél volna. Az elgondolkodtató viszont, hogy miért úgy reagált, hogy nem hiszi el a szokványos kibúvók helyett.
2012. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én az utolsót is odaadnám,és meg is tettem nem egyszer már az életben.Mikor nem volt pénzem és anyám testvére hazament a kórházból,hogy otthon haljon meg,én eladtam az aranyaimat,hogy legyen fűtése.
2012. nov. 8. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!