Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tortent mar veletek, hogy...

Tortent mar veletek, hogy amirol beszeltetek, gondoltatok, nemsokara varatlanul megjelent, megtortent?

Figyelt kérdés

Sok peldat tudnek felsorolni, de most ez nagyon foglalkoztat.

Paromnak mondtam: Itt nincsenek fecskek? , meg egyet sem lattam miota itt elunk .(Anglia)

Par nap mulva egy doglott fecske hevert a labam elott jartamban.Evekig nem jutott eszembe fecske, pont elotte igen.Megjott a valasz, igen itt is vannak fecskek. De igy?

Veletlen?



#gondolat #tortenesek
2012. nov. 8. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan van hogy mondok egy szót és a tv-ben kimondják rá 1-2 mp-re. De szerintem ez azért van mert napi szinten 1millió dolog történik, gondolsz rá és ami egybe vág arra felfigyelsz és megjegyzed. _nem azért volt egy döglött fecske pár nap múlva mert beszéltél róla, hanem azért vetted észre a fecskét pár nappal előtte beszéltél róla.


És ez elmondható majd mindenről.


Persze vannak az ilyen 1000 éve nem beszéltél valakivel, rágondolsz és hív.

Na az már a közös gondolatfelhő, közös tudat kategória :)

2012. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze, mindenkinek vannak. van aki nem tulajdonit nekik jelentoseget, van aki igen. en szeretem az ilyen jeleket. de csak ha nincsen benne doglott allatka:(
2012. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=VKkI9fPOpQg Nézd végig ezt a filmet ha van egy szabad órád.És megtudod a titkot :) vagyis a vonzás törvényét.Először hülyeségnek hangzik,de érdemes végignézni! :)
2012. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csomó ilyen van:D

Hogy elgondolkozok valamin amit nem túl gyakran lát/hall az ember azt pár nap múlva visszahallom/látom valahol, példát nem tudok most így mondani hirtelen, de gyakran meg esik:D

2012. nov. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ismerem a "Titok" filmet, de most hogy bemasoltad, ujra megneztem. Mindig feltoltodok tole. Tobbszor meg kellene nezni. :)

Neha tenyleg megijedek a gondolataimtol,de azert megnyugtat, hogy szerintuk a negativ gondolatok nem rogzodnek azonnal.

Vigyaznunk kell mit kivanunk.

Napi szinten latom, hogy mukodik. Mar csak jol kell tudni kezelni.Neha nem konnyu.

Van egy tortenetem a ferjemrol, most megosztom veletek,tanulsagos.

Irigykedve megjegyezte a kutyanknak a fulem hallatara, milyen jo neki, nem kell dolgoznia, egesz nap csak fekszik, nem csinal semmit.Hozzatette, lenne a helyeben egy darabig.Nem emlekszem pontosan, 1-2 honapon belul megkapta amit kivant. Beallt a dereka annyira, hogy meg a szuksegleteit elvegezni sem tudott kikelni az agybol.Azert megprobalta, negykezlab huzta magat a furdoig. A kutyank nagyon orult,hogy egy szinten vannak,kiserte a gazdit. Akkor ugrott be, mit kivant elotte.

2012. nov. 10. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!