Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy csináljak jó képeket?

Hogy csináljak jó képeket?

Figyelt kérdés

Több kérdést teszek fel ide most ne haragudjatok (olyat is ami nem a témához illik) mert nem szeretném külön-külön felrakni mert egyesek szerint bosszantó hogy sok kérdést teszek fel.

1: Valami jó fotószerkesztőt ami nem kerül pénzbe?

2: Facebookos oldalamon milyen alkalmazás legyen?

3:És hogy a jó képekhez láttam egy műsorban hogy kell lyen világítás. de nekem olyanom nincs és az nem tezsi meg ha lámpafény elé rakok egy átlátszó vagy fehér esernyőt?



2012. nov. 9. 09:47
 1/2 anonim válasza:

1. Gimp, Photoshop, Paint

2. SEMMILYEN!!!!

3. Nem kezdünk és-el mondatot :) attól függ milyen képeket akarsz csinálni :DD tájképhez nemhiszem h vinnéd magaddal mindég az esernyöt meg egy nagy lámpát :DD

2012. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jó képhez tudni is kell mit csinálni. Oda kell figyelned arra, hogy kéz- lábfejed arcod merre van has-fenék be húz és ne vágj értelmetlen fejeket, mert egy láánytól nem szép.

1. Photoscape, gimp2, picasa3 (érteni kell ezekhez)

Ha magad szép vagy szerintem felesleges fényképszerkesztőt használnod...

2. EZ CIKI;)én mondom

3. ezen meg nevetek már bocsánat:) modell képeket se úgy csinálják, hogy egy egyszerű otthoni esernyőt meg lámpát oda tesznek.., hanem van a fényképezéshez szükséges dolgok, amiket arra találtak ki, én azért is tudom, mert modellkedtem és keresztanyukámnak ez a munkája....


B.Rubina

2012. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!