Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítene valaki aki járatosabb...

Segítene valaki aki járatosabb az ebay és ehhez hasonló oldalakon?

Figyelt kérdés
Szerettem volna egy pulcsit rendelni viszont nem értem,hogy akkor most mi van a helyzet,hogy a kiírás free shipping viszont ahol megtudnám rendelni meg már 95dollár a szállítási költség.én ezt nem igazán értem.örülnék ha valaki szánna egy kis időt a dologra és segítene.

2012. nov. 9. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valahol free shipping van akkor ott ingyenes a szállítás, ha máshol 95 dollár van írva, akkor ott annyi... eladótól függ.
2012. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oksa köszi szépen,igazából azt hiszem rájöttem,hogy hogyan megy a pulcsinak meg azt hiszem hogy lőttek.free shipping-et írt alapból viszont mikor megvásárolnám akkor a 10dolláros pulcsi alatt írja hogy a szállítási költség 95dolcsi és azt nem értettem,hogy akkor most hogy van ez mivel pont volt egy magyar vásárló is és nem egészen volt világos számomra,mert nem hiszem,hogy bárki is fizetne egy 10dolláros pulcsiért 105-öt.
2012. nov. 9. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy írja hogy ingyenes mikor nem az... belinkelnéd? Hátha megértem.
2012. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lehet, hogy nem világszerte free shippinges, csak egyes országokba... és magyarországra pont nem az. meg lehet nézni ott az egyik fülecskében, hogy hova mennyiért szállítanak.
2012. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!