Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet ehhez hasonló...

Hol lehet ehhez hasonló szemüveg keretet kapni? (BŐVEBBEN LENNT)

Figyelt kérdés

[link]



bocsi de csak ezt találtam...na szóval én úgy gonolom,hogy ez egy olyan szemüveg amit ha bemegyek egy kínai kis áruházba akkor kb minden polcon van ilyen kirakva..a lényeg az ,hogy nem tudtok olyan boltot mondani ahol ehhez hasonló szemüvegkeretet lehet kapni,csak nem ilyen ócskát?Mert én sehol nem találok..még neten sem...rossz a szemem..utálom a szemüveget.. csak ez a fajta az ami tetszik és még hordanám is, de egyszerűen sehol sem találok..


előrre is köszi a válaszokat!


2012. okt. 3. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a keretek most nagyon mennek, meglepődnék, ha a nagy helyeken (Vision Express, Ofotért stb.) nem lenne. Kérdezz rá náluk vagy nézz be az egyik üzletükbe, tuti találsz.
2012. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké..köszi a tippet:)
2012. okt. 3. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!