Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinaljak?

Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Amerikaban elek,21 eves lany vagyok. Itt van munkam es itt vannak a barataim. Van egy kis hazam. Na, a lenyeg: A barataim fekete fiuk, es ok is 23-25 evesek. Az egyikuk csaja a legjobb baratnom. Estenkent atjonnek hozzam, es ott fuveznek 4en. Mar szinte csaladtag vagyok, es nagyon szeretnek. Nem erdekli oket hogy feher vagyok mert tudjak hogy nem arulom el oket hogy szivnak.

Az egyik multkor ezt mondta: nem gondolod, hogy nekunk tobbnek kene lennunk, mint baratok?

Azt mondtam hogy nem tudom, es hogy meg ezt hanyagoljuk. Viszont szerelmes vagyok az egyik 24 evesbe es o is belem, de nem mer lepni.

KERDES: mit csinaljak hogy ne hozzam zavarba, amikor elmondom neki, hogy mit erzek?

Amikor mennek valahova mindig hivnak, es odajonnek hozam, hatha en is tudok menni. Fontosabb vagyok nekik, mint az egyik csaja

(Lance + Kathlin)

Es nem fuvezek, de van, hogy en is beszallok egy kis penzzel.

Viszont csak a nevukon szolitom oket, de ok egymást: nigga, homie, bro. Es olyan mar, mintha nem lennenk feketek es feherek, az utcan is nyugi van amikor ott vagyok, es nem kotnek belem.

De szerintetek : szolithatom mar oket 'nigga'- nak? Ennyi ido utan?

Mert Kathlin is nigga-nak szolitja Lance-et ...

De mondjuk ok 2 eve egyutt vannak. Szoval?

Jah es sorry az ekezetekert, es ha elrontottam egy szot :)



2012. nov. 9. 15:56
 1/4 Fanny1885 ***** válasza:
Válaszolok,ha Te is őszintén válaszolsz Nekem. Ugye, Te még nem vagy 21 éves?
2012. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dec. 5. -en leszek 21
2012. nov. 9. 16:44
 3/4 anonim válasza:
100%
Ne, ne szólítsd "nigga"nak, se "homie"nak, se "bro"nak!
2012. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, koszi :) de igazabol azt ok mondjak egymasnak :)

Kathlin is feher, es o is niggat mond. Arra voltam igazabol kivancsi hogy az ugy nekem illik-e. De mindegy :) ugyis szep nevuk van :)

2012. nov. 9. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!