Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről írjak fogalmazást?

Miről írjak fogalmazást?

Figyelt kérdés
Kéne egy fogalmazás ,olyan 1 .1,5 oldalas valamiről ,de nem tudom milyen témáról írjak?valaki ihletet adna ???.

2012. nov. 9. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A segítőkészség-álszentség kettősségéről. Hogy az átlagember mennyit acsarkodik amiatt, mert mondjuk a gazdagok nem segítenek annyit a szegényeken, mint amennyit ők (az átlagemberek) elvárnának. De eközben ők maguk sem segítenek a saját lehetőségeikhez képest, hanem csak mutogatnak a gazdagokra: segíts! Remek kis téma, nagyon hálás, ráadásul a közelgő karácsony miatt aktuális is.
2012. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk most épp novella elemzés van, amelyben a "Hová lett Gál Magda" c. művet kell elemezni.

Vagy esetleg írhatnál arról, hogy mi is tulajdoképpen az ember tragédiája, a mű alapján.

2012. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta ,a tanárom ,hogy valami kicsi humort is tegyek bele ,tudom ,hogy ezt nem írtam alá ,de ebbe a témában lehetne valami poén ? csak kérdezem ,nem irónikusan
2012. nov. 9. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!