Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák megtanulnivedeke...

Hogyan tudnák megtanulnivedekezni egy nagyobb korosztályu fiutól!?

Figyelt kérdés
A közép iskolámba az én osztályom a legkissebb. Vannak nagyobb fiuk akik jönnek be és teszik magukat igenis nagynak! Az osztály társamat a mi nap meg verték 4 en egy mellék utcábban ! A barátom persze nem tudodt védekezni mert le fokták és űttöték hason fejen térgyelték. A szemöldöke kihasadt! Mikor meglátam hogy űtik én odaszalatam es az egyiknek sikerűlt le fognom a nyakától de ez mit sem ért. Én is kaptam egy két öklöst. A haverom sajnos roszabbul járt boxer-el kapot s ezért a feje és a semöldöke ki hasadt! Meg két bordálya meg repedt! Sajnos az esedt nem a suliba hanem sulin kivül történt ezért csak pénzbirságot kaptak! Sajnos hogy egy suliba járunk még meglátom hogy hétfőn mi lesz.. Ma-i dátum 11hó 9 2012. Ha lehet kérek gyors és egyenes válaszokat! Köszönöm
2012. nov. 9. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd felnőtt ismerősöd segítségét, azonkívül nem árt harcművészetet tanulnod.
2012. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

rendőrségi ügy lett és a rendőrök pénzbírságolták őket vagy hogy?


szerintem kérdez rá suliban azért, hogy mi a teendő ilyenkor. osztályfőnöknél pl, hogy adjon valami tanácsot.

2012. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát eddig pénbirság mivel a barátom korházban volt de még fojik az eljárás ! Hát beszéltem az oszival és azt mondta biróság elé vetik őket és már van ugyvédünk remélhetőleg igazságossak lesznek! Sajnos nem szálhatok most kocsiba megkeresni az illetőket és sorban elverni pár haverommal mivel az hogy nézne ki !Köszi a komenteket! Mégis mijen harcmüvészetet tudnák begyakorolni ?
2012. nov. 9. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!