Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Modellből van esélyem külföldö...

Modellből van esélyem külföldön filmszínészként sikereket elérni?

Figyelt kérdés

A helyzetem:

Nagyon szeretek szerepelni, könnyen beilleszkedek bárhová, szóba elegyedek bárkivel, amolyan laza személyiség vagyok.

Az jutott az eszembe, hogy talán meg kellene próbálni a színészkedést, viszont a színház nagyon nem tetszik, valamint az éneklés sem erősségem.

Utána néztem néhány mai korombeli vagy valamivel idősebb Hollywood-i filmsztár gyermekkorának, tanulmányainak és azt vettem észre, hogy jópáran modellkedéssel kezdték, majd később csaptak fel színésznek. Pesze mindig kellett valaki aki felfedezte őket, de ez részlet kérdés jelenleg :D

Nos, 20 éves vagyok, rendelkezem érettségivel és tanulok, de inkább csak azért, hogy legyen 1 kézzel fogható szakmám... (Felszolgáló, pincér OKJ)

Nézegettem filmszínész OKJ képzéseket, de ott rengeteg olyan dolog van ami nincs az ínyemre..próza.. szavalás és társai..

Testalkatra sportos vagyok, 185 magas, kockás has, stb..kondizom..:)

Szóval beötlött, hogy megpróbálnám a modellkedést, rengetegen mondták, hogy jól nézek ki, azzal sem lesz probléma.( Képet ide nem töltök fel, és nem küldök senkinek!)

Külföldön szeretnék a későbbiekben élni, Los Angeles-t szemeltem ki. Előtte persze gyűjtenék kapcsolatot, ismeretséget itt az országban.

Mi a véleményetek? Ostoba tervnek tűnik? Esetleg túl koros vagyok, hogy most kezdjem? Tapasztalatot és kritikát is szívesen fogadok!

Köszönöm, hogy elolvastad! :)



2012. nov. 9. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem Európában jóval kisebb esélyed van modellből színésszé válni főleg fiú létedre


inkább statiszta munkákat vállalj és ott hirdesd hogy színész akarsz lenni

2012. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Modell/színész lettél LA-ban?
2021. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!