Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne azt elérni,...

Hogyan lehetne azt elérni, hogy megint olyan legyen minden, az egész világ, mint amilyen a 90-es években volt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 01:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne jó a 90-es évek??

Az akkori kormánynak köszönhető, hogy ma is nyögjük a sok adósságot..

Egyébként jó volt tinédzserként élni a 90-es években, mert akkor voltak a legjobb zenék, de sok minden nem volt még akkor.

2012. nov. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A politika az engem nem érdekel, hogy akkor milyen volt, és most milyen, az nem foglalkoztatott soha engem a politika.

Amúgy minden jobb volt akkor nagyságrendekkel!

2012. nov. 3. 01:14
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Ahol ez volt a menő zene?

http://www.youtube.com/watch?v=aFd5Cci_pE4


Akkor inkább 1000 Skrillex.


Vagy mégis mit akarsz visszahozni?

2012. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Úgy tudod elérni, hogy gondolatban nosztalgiázol, de az élet megy tovább, és neked is haladnod kellene vele. :)
2012. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3/4 Inkább a 2 Unlimited 100000x!!!

Skrillex az egy fos, én zenének sem nevezném!

2012. nov. 3. 12:43
 6/15 A kérdező kommentje:
Az akkori zenéket akarom egyébként visszahozni, egyértelműen azt, hogy mindenhol azokat a zenéket játsszák, amik akkor voltak, a mostani DJ-k, meg énekesek meg húzhatnak el a pics@ba!!!
2012. nov. 3. 12:45
 7/15 A kérdező kommentje:

Az élettel lehet, hogy haladni kellene tovább, de én nagyon fanatikusan a 90-es évek eurodance zenéit preferálom bármilyen más zenei stílussal szemben!

A manapság menő electro, meg dubstep, meg minimal és társai stílus nálam egyértelműen a szar, kotyvalék, hányadék kategóriába tartozik, zenének semmiképpen nem nevezném ezeket, b@ssza meg az anyját, aki kitalálta ezeket a stílusokat!!!

Akkor inkább az igazi, kemény real hardcore stílus is sokkal jobb a 90-es évekből, abban a stílusban van valami, az legalább lebontja a házfalakat! :)

2012. nov. 3. 12:52
 8/15 A kérdező kommentje:

Az meg qrvára idegesítő, hogy a mai világban mindegyik hülye kis kocsog azt képzeli magáról, hogy DJ, ha már 20 másodpercnyi zörejt összehoz egy zeneszerkesztőprogrammal, és ezek után már DJ-nek is tekinti magát!

Skrillex, b@zmeg!!!

2012. nov. 3. 13:10
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

Magyarul egy kis ízlésnáci tökmag vagy.

Szeretném felhívni a figyelmed a Youtube nevű csodás találmányra, ahol reggeltől estig hallgathatod a kettő Unlimitedet, a Lábost, meg a Haggyavéjt. (Bébidonthörtmi!)

De akár Ámokfutókat is, ha arra gerjedsz.


De akkor már inkább hallgass Kispál és a borzot, mert szerintem meg az ért csak valamit a kilencvenes évekből.

Elértük, hogy ne neked kelljen alkalmazkodni a világ által diktált ízléshez (akkor sem kellett, de nehezebb volt), hanem gyakorlatilag az igazodik hozzád.


Ha téged zavar, hogy van a világon aki többre tartja Skrillex-et a laptopjával, mint a 2 Unlimited tátikáit (magyarul ha zavar, hogy létezik olyan ember, aki más , mint te), akkor szomorú egy alak vagy, akinek tényleg nem való a poszt-ezredfordulós világ.

2012. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tökmagnak nem nevezném magamat, 190 centi és 100 kiló vagyok, de az ezredforduló utáni világ tényleg nem nekem való, a 90-es évek vége után vége kellett volna lennie az én életemnek is!
2012. nov. 3. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!