Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már valakinek olyan hogy...

Volt már valakinek olyan hogy 1 vagy2 napig nem aludt?

Figyelt kérdés
mindig ki akartam próbálni de folyton elalszok..

#alvás #24 óra. bagoly
2012. nov. 10. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy volt..mikor éjszakai műszakos az ember és reggel dolga van és nem tud lefeküdni aludni és éjjelre alvás nélkül megy vissza dolgozni...Hát ilyen a való világ sajnos.Biztos még fiatal vagy.Akkor meg tanulj tanulj tanulj :D
2012. nov. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen az vagyok köszikee a választ
2012. nov. 10. 00:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 53 óra a rekordom. Aztán gyakorlatilag ülő helyzetben K.O., és órákig, görnyedtem aludtam... rohadtul fájt a hátam, a fejem és jól meg is betegedtem (lázasra).

De az az 53 király volt, számítógépes világbajnokság selejtező, rengeteg baráttal, rengeteg gameléssel.

2012. nov. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen sokszor van mostanában..

Mindig utolsó pillanatra hagyom a házi dolgozataim és a beadandó nap hajnalán írom meg őket. Igen ám,de be is kell őket vinni,szóval úgy megyek be órákra hogy nem aludtam.Véget kell ennek vetnem de nem tudok mit tenni,csak éjszaka vagyok hajlandó tanulni a nagy pániktól..

2012. nov. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 2xSü ***** válasza:

A rekordom 60 óra. De a végén már problémát okozott az információk feldolgozása. Pl. ültünk többen egy hotel lépcsőházában, egyik barátom – aki mögöttem ült –mondta, hogy elmegy aludni. Rá öt percre hátrafordultam, hogy megkérdezzem !tőle!, hogy miért ment el aludni és valahogy hirtelen elcsodálkoztam, hogy nincs ott. Persze 1 mp alatt leesett, hogy ez így hülyeség, de történtek a végén ilyenek.


De nem célszerű ilyen dologgal versenyezni, mert veszélyes következményei is lehetnek.

2012. nov. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!! :D
2012. nov. 10. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!