Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dyanmo hogy lebeg? Egyáltalán...

Dyanmo hogy lebeg? Egyáltalán hogy száll fel?


2012. nov. 10. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne hidd már el. Ezek green, blue boxban felvett jelenetek összevágva. A közönség pedig fizetett statisztákból áll.


Hogy miből gondolom? Abból, hogy ha előttem egy ember 1 méterre elkezd felemelkedni, nem mutogatok rá, hogy "Huh, nézzétek, lebeg!" Mert mindenki látja. Ha távolabb lenne, akkor mutatnék oda, hogy "Oda nézzetek! Valaki felemelkedett, látszólag magától!"



Szerintem: (Ez az ember láthatóan beteg. A csatorna felkarolta és pénzt csinál belőle, amivel szórakoztat minket nézőket és segít Dynamonak. Ezt csak tippelem.)

2012. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sámliműszerész ***** válasza:
Nos, az egyetlen logikus magyarázat az, hogy a kib*szott Gandalf meg a Dámbüldór volt a tanítómestere, meg néha magánórákat adott neki a Déjvid Bléjn.
2012. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
UFO :D
2012. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Lehet. Mondjuk az biztos hogy pártrükkjét én is megtudom csinálni. Meg ahozz hasonló trükköket. :D
2012. nov. 11. 09:15
 5/11 A kérdező kommentje:
És bocsánat h a kérdést rosszul írtam! Nem Dyanmo hanem Dynamo!
2012. nov. 11. 09:17
 6/11 anonim válasza:
26%
csak szólok hogy ez nem trükk azért tudja megcsinálni mert hisz benne és igy simán megcsinálja!és Dynamo sose csapja be az embert ennyit erröl és ne irjatok rosszakat róla mert feldühösödöm és olyankor olyanokat fogok irni amit még soha életeteken nem hallotatok!KÖSZÖNÖM HOGY ELOLVASTÁTOK!
2012. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elkezdm hinni h felszállok és menni fog? Ilyen primitív vagy?
2012. nov. 16. 07:02
 8/11 A kérdező kommentje:
Áh nem csapja be csak a phone in bottle tricknél tisztán kivehető a lassításban hogy a kabátjába dobja az üveget ennyit erről :P
2012. nov. 16. 07:04
 9/11 anonim válasza:

[link]

ettől lebeg

2013. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az az ember a világ legnagyobb kóklere.egy b/zi csaló!!!! és tele van vele a discorery channel,hogy a büdös pofája helyett okosabbat nézzek.a jó műsorokat 10 órakor vetítik,nemhogy ezt vetítenék akkor a hülyéknek akik beveszik hogy varázsló.a "szuperhős születik" c műsor más.az olyanokról szól akik tényleg többek az embernél.
2013. jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!