Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8. -os vagyok, év elején egy...

8. -os vagyok, év elején egy új, ukrán osztálytársunk jött be az osztályba, mindenki csúfolja, én sajnálom, de ha megvédem, akkor engem is gúnyolnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sokszor megverik,ellopják a cuccait,és én sajnálom őt,de ha megvédem,akkor engem is elkezdenek csúfolni,piszkálni,és a legjobb barátomat nem akarom elveszíteni : s

volt,hogy egyszer összeföldezték a táskáját,és mikor hazajöttem, sírtam is,annyira sajnáltam ): tudom, fiú léttemre ez elég gáz.

nagyon sajnálom szegényt, 1 barátja sincs, mindenki csak kibabrál vele,és én segíteni szeretnék neki,de mint mondtam,ha segítek,engem is piszkálnak.

mi ilynkor a teendő? nem akarom otthagyni magára,de nem akarom elveszíteni a barátaimat sem.

értelmes válaszokat szeretnék



2012. nov. 10. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szóljatok az osztályfőnöknek ,vagy azok szüleinek akik piszkálják.Suli után pedig ha van időd és neki is jó akkor pl beszélgethetsz vele.Akkor látni fogja ,hogy nem bántja mindenki és esetleg nem lesz olyan félénk,jobban fogja magát érezni.

Amúgy van egyáltalán okuk arra ,hogy ilyeneket csináljanak vele?

2012. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot :)

nem , nmincs rá okuk, mióta megjött, ezt csinálják vele. én az első 2 hétben barátkoztam vele, aztán haverjaim mondták,hogy hogy tudok iylen hülyegyerekkel barátkozni,és már nem mertem visszaszólni,mivel akkor bizony engem is elkezdtek volna piszkálni.

2012. nov. 10. 14:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah,és jól tudok verekedni,meg tudnám védeni magam,(4 évig jártam campo-ra) de akkor osztályfőnökit kapnék,vagy igazgatóit,és zat nem szeretném :(
2012. nov. 10. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Általánosban volt egy lány, nevelő szülei voltak, nem voltak jó cuccai, és elég rövid volt a haja. Mindenki piszkálta, csúfolta, csak ketten beszélgettünk vele. Tőlem is kérdezték hogy miért barátkozok vele, és volt aki engem is elkezdett csesztetni. Sajnáltam őt, és meguntam hogy folyton bántják, megvédtem, és vissza szóltam a többieknek, és elmondtam a véleményem (nem túl halkan ;D). Utána már nem csúfolták, sőt, mások is elkezdtek foglalkozni vele. :D Egyébként ha igaz barátaid vannak, ők nem fordulnak ellened, talán melléd is állnak. :))
2012. nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szép tőled hogy megvéded őt és barátkozol vele!! Képzeld magad a helyébe, milyen sz*ar lehet neki, egy idegen országban kell élnie, ahol ráadásul útálják is, szegény gyerek, én így ismeretlenül is sajnálom! Legyél vele kedves és barátságos, az élet megjutalmazza az együttérző embereket (sajnos nem minden esetben)

Egyébként tud magyarul? Elhívhatnád néha hozzátok gépezni, vagy csak dumálni, nem kell h a többiek tudjanak róla!

2012. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

tud magyarul,anyja ukrán,apja magyar,de oroszországban nőtt fel,most jött először magyarországra.

köszönöm az együttérzést,és a sok tanácsot, nagyoin szeret counter strike-zni,majd egyszer lehet elhívom :)

2012. nov. 10. 14:42
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Lehet sulit kéne váltania a gyereknek.
2012. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!