Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy legyünk ismét jóban?

Hogy legyünk ismét jóban?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk a barátommal,és szakítás után 1 héttel írt nekem,hogy jó lenne,ha újra jóban lennénk.(egyenlőre barátilag) akkor mondtam,hogy jó.Utánna összevesztünk ismét,3 hete nem beszéltünk,de én szeretnék vele jóban lenni.(baráti viszonyban) most fent van facebookon,hogy írjak rá? valami olyat szeretnék,ami arra utal,hogy jóba legyünk
2012. nov. 10. 14:46
 1/4 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?:) Egy párkapcsolat után nehéz barátkozni. Bármennyire is szeretnétek, biztos, hogy az egyikőtökben, vagy mindkettőtökben ott van még a tüske, és bármennyire próbálkoztok, ha nem tudjátok kontrollálni az érzéseiteket, akkor a barátság nehézkes lesz. Mondd meg neki, hogy szeretnél vele kibékülni, és azt szeretnéd, hogy innentől kezdve próbálja meg elfelejteni a múlt dolgait, ami miatt esetleg haragudhat és úgy álljon hozzád, és persze te ugyan így cselekszel. Ha be tudjátok tartani, akkor nem nagyon lesz veszekedés és még a barátság is szóba jöhet.
2012. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk:) köszönöm,hogy írtál. Hamarosan beszélek vele,írok majd neki.
2012. nov. 11. 09:32
 3/4 anonim válasza:
Sok sikert!:)
2012. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. nov. 14. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!