Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mást is idegesít hogy már...

Mást is idegesít hogy már NOVEMBER elején is tele van a város karácsonyi készülődéses újsággal meg mikuláscsomaggal?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 16:35
 1/7 Fanny1885 ***** válasza:
Engem igen. Néhány nappal ez előtt mentem a Tescóba és láttam,h a sorok végén ki van írva,h Kellemes Ünnepeket! és konkrétan gondolkoztam rajta,h milyen ünnepek vannak? És akkor láttam,h már Karácsonyról beszélnek.... Szinte hihetetlen. Szánalmas.
2012. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
na ja, az meg főleg ha a parkolóban karácsonyi zene szól..
2012. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem azért mert amúgy nem lenne vele semmi bajom ha nem november eleje lenne meg így sztem az egész úgy elveszti a hangulatát
2012. nov. 10. 22:16
 4/7 anonim ***** válasza:

A Tescóban már október végén kipakolták a cuccokat.

Halottak napját megvárták tavaly.

Én sem értem igazán.


Két dolog lehet:

1. Az a tér, ahová a szezonális cuccokat pakolják ki novemberben üres lenne enélkül, mert az őszi kerti munkáknak már vége.

2. Nyilván azért rakják ki, mert már ilyenkor is veszik. Ami meg a vásárlók felelőssége. Ha nem tetszik neki, akkor ne kezdjék el venni. Ugyanakkor talán jobb is akkor bevásárolni, amikor még nincs rohanás és tömeg.


Nekem mindegy, mikor rakják ki. Csak a zene, csak azt tudnám feledni.

2012. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Engem nem zavar, szeretem. :)
2012. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

November elején?! Már legalább egy hónapja tele a környékünkön minden bolt szaloncukorral, műfenyővel...

Még a Mindenszentek sem múlt el, de már karácsonyi hangulat volt a Tesco-ban is... Szerintem is bőven elég lenne ezt az advent első hetében megkezdeni, elég illúzióromboló, főleg gyerekekkel, már nincs is kedve az embernek bemenni...

2012. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mifelénk már a Penny-be október közepén kipakolják a mikulásokat.
2015. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!