Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire gyakoriak az alábbiak...

Mennyire gyakoriak az alábbiak? (öngyilkossággal kapcsolatosak, nem tudom, hogy miért érdekelnek. Mármint pontosan nem tudom)

Figyelt kérdés

Egy vagy két éve meghalt egy srác, akit ismertem, és ritkán de dumáltam vele, aztán elment a sulimból. Aztán meg azt hallottam az egyik napon, hogy öngyilkos lett, vonat elé vetette magát. Aztán azt hallottam, hogy egyik osztálytársam háza előtt a vonat elütött egy nőt.


Most pedig azon jár az eszem (tényleg fogalmam sincs, hogy ezek hogy jöttek elő bennem), hogy:

mennyire gyakori az öngyilkosság?

az öngyilkosok kb hány százaléka kamasz, kiskorú? (úgy is jó, ha azt írjátok le, hogy több a felnőtt vagy több a gyerek)

a nők miért gyógyszerekhez nyúlnak, vagy a késhez, míg a férfiak inkább a vonatot, kötelet használják? A nők között mennyi olyan van, aki inkább a vonatot, vagy a kötelet használja?

vannak olyan gyógyszerek, amiktől nem úgy halsz meg, hogy szenvedsz? vagy lehet kombinálni azokat, hogy pl ne a hányásodba fulladj bele, vagy abba, hogy pocsékul vagy? van 'csendes', 'nyugalmas' öngyilkosság is?



2012. nov. 11. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Kiindulásnak ez alighanem informatív lesz:

[link]


Ugyanakkor remélem, ha benéznék a szavak függönye mögé, akkor nem benned is megfogalmazódó szándékot találnék.

2012. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!