Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni viszonylag...

Hol lehet kapni viszonylag olcsón, jó minőségű pillangó kést venni Pesten és környékén?

Figyelt kérdés
Nem mások ellen akarom használni, csak gyűjtöm a fegyvereket, amolyan hobbi.

2012. nov. 11. 20:08
 1/3 anonim válasza:

persze :D:D:DD miazhogy "jó minőségű"

tehát semmit nem tudsz a pillangókésről, mégis kéne egy olcsón?

inkább dolgozni menjél, gazsi!

az is amolyan hobbi!

2012. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bírom, hogy valaki egyből a cigányokra asszociál (én is), ellenben itt most más a helyzet. Dolgozom, bármily hihetetlen, heti két szabadnapom van, olcsó alatt meg 15000Ft-ra gondoltam ami a MUNKÁMBÓL szereztem. Cigány még csak nem is MERI használni ezt a szót :D + az asszociációt sem ismerik.
2012. nov. 14. 00:00
 3/3 KVAZAR ***** válasza:

Örülök, hogy van közös hobbink, javaslom foglalkozz a témával sokat és művelődj ez irányban, nem jársz rosszul ha értesz is ahhoz amivel foglalkozol. :)


Jó minőségű kést gyakorlatilag egyáltalán nem lehet kapni olcsón, bár a 15'000-es keretedbe már beleférne pár dolog.

Pillangó késekből viszont sajnos csak a felső kategória nyújt jó minőséget (főleg ha használni is szeretnéd) és ez sajnos még a legolcsóbb (legális, kiskereskedelmi) források esetén is 30'000 fölött kezdődik. Ha Pesten szeretnél vásárolni, az még jelentősen megdobja az árat, mivel ilyesmit csak szakboltban tudsz venni (ott is szégyenletesen kicsi a kínálat pillangókból), ami viszont többnyire 2-szerese a külföldi piaci áraknak. Így netről megrendelve jobban jársz egy szállítással, áfával, vámmal együtt is 1,5-szeres árral.


Szerintem gyűjts hozzá még kétszer annyit (egyet a kés miatt, egyet a plusz költségekre :) )és vegyél egy olyat ami folytonos pörgetés mellett is jóformán életed végéig kitart.

2012. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!