Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá az anyukámat?...

Hogy vegyem rá az anyukámat? Melyik az olcsó és jó akusztikus gitár? Hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy mar egy csomo mindent csinalok de gitarozni akarok megtanulni itthon ((: szal h vegyem ra az anyukamat?

Olcsobbat akarok venni,de azert nem a legszarabbat ((: es AKUSZTIKUSAT.Merre tok venni? Kb 0-20.000 forintom van raa.

??



2012. nov. 12. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell több. Egyszerü fém húros akkusztikusok vannak kerek 20000-ért a helyi hangszerész Harley Benton márkát tart első sorban. Megbizásból vettem már ilyet, használtam is egy hétig, de nagyon tuti szerkezet. Hangra kiváló, minőségre detto.
2012. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat koszi :)) es eszembe jutott xD h meg se kell beszelnem az anyukammal mert az en penzem szal...:D es mennyi az esej arra h itthon egyedul max a bnom segitene ritkan de o is eppen hogy tud vlmt lenne ra esejem ??:D
2012. nov. 12. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak megjegyzem: ti bárkinek bármit elhisztek?

Azért elég nagy merészség egy ismeretlen ember véleményére alapozva gitárt venni.

2012. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Be kell menni egy hangszerboltba, és ott segítenek kiválasztani. Menj be, nézd meg személyesen, próbáld ki! Az sem hátrány, ha tudsz magaddal vinni egy hozzáértőt. Mellesleg egy pár ezerrel még lehet meg kell pótolni. Én személy szerint inkább a Cortot ajánlanám, mint a Harley Bentont.
2012. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!