Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan gondom hogy...

Ocsy kérdése:

Lenne egy olyan gondom hogy utanvettel feladtam egy csomagot gtr futar szolgalattal de nem annyit kaptam erte mint amiben megeggyeztunk 1000ft ot irtam az utanvetre de elozoleg 4000be allapodtunk meg mit tehetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha annyit irtál az utánvétre, és annyit is fizetett, akkor semmit.
2012. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehat akkor felsem tudom jelenteni?de minden email megvan amiben megeggyeztunk vagy ez nemer semmit ?
2012. nov. 12. 10:43
 3/4 2xSü ***** válasza:

Azzal, hogy te 1000 Ft-ot kértél tőle, azzal te magad módosítottad a megegyezett árat. Hibáztál. Előfordul. Ha még 100 000 Ft-ról lenne szó, akkor bizonyára elgondolkodnánk, hogy milyen jogi oldala van a dolognak. De 3000 Ft esetén vedd úgy, hogy valakinek jó napja lett a hibádból.


Feljelenteni? Olyat, aki amúgy jóhiszeműen járt el? És 3000 Ft-ért? Szerintem a rendőrségen is inkább ajánlani fogják, hogy inkább menjél haza…


Esetleg megkérheted a vásárlódat, hogy küldje el a különbözetet mondjuk a bankszámládra. Ha jófej, akkor megteszi – ha tényleg szépen kéred.

2012. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az nem semmi akkor magyaran ezt bebuktam!
2012. nov. 12. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!