Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz?

Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
Ahogy neteztem, rátaláltam erre, elolvastam, de ez eléggé fura..Szerintetek ez tényleg igaz? :O [link]

2012. nov. 12. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Erről még hányszor nyitok témát egy nap?-.-"

Nézd meg a NASA honlapján,ha nincs rajta,akkor ne törődj vele

2012. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
uhh, engem nagyon érdekel a csillagászat, de ne aggódj, ez a történet egy NAGY KALAP KAKÁT ÉR:) nem lesz semmi, meglátsd, megérjük 2013at:)))
2012. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ajj komolyan mondom, már annyi teória jelent meg erről a szerencsétlen dec 21-ről, hogy már unalmas!!! Ez kb. a 8. változat amit olvastam! Ha sötét lesz akkor sötét lesz. ennyi. vigyél zseblámpát. az elemes. Istenem, nagy az állatkerted!!! Annyira elegem van ebből a témából, hogy alig várom már a karácsonyt, hogy ezeknek a hülyeségeknek vége legyen..... Azt írja, menjünk a természetbe. Persze kimegyünk a természetbe, 3 napig és mivel nem lesz napfény, akkor faggyunk meg. Abba nem gondoltál bele, hogy ennek van-e valami fizikai magyarázata? Mégis hogy lenne már napokig vak sötét? Kialszik a nap? vagy mi?? És aztán újragyullad? Haggyál már, és miért pont 3 nap? miért 10 órakor? honnan tudják?? És ezt a sok idióta el is hiszi.....maja naptár mi? neked van 3500 évi naptárad?? én nem hiszem el egyik hülye történetet sem, ha meg igaz, akkor úgysem tudsz ellene tenni, akkor mit izgulsz? Sötét lesz, azt kész. 3 napig kibírjuk nem??
2012. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lesz*pom magam, komolyan...

Hányszor kérdezitek még meg?

2012. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahh köszi utánam válaszoló, helyettem is beszéltél.xd nekem nem volt kedvem ennyit írni:D
2012. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szívesen :D
2012. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!