Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? (többi lent)

Figyelt kérdés
fél éve kb levágattam a fenekemig érő hajam, most kb vállig ér. régen egyenes volt, de most egyszerűen képtelenség elérni hogy egyenes legyen (még szárítással sem). csak úgy vagyok hajlandó kiengedve hordani, ha egyenes, amúgy nem. ha szárítás előtt kifésülöm, felül jó sima lesz de a vége botrány. nem akarok vasalót használni mert az nem tesz jót a hajnak. szerintetek mit csináljak?

2012. nov. 12. 19:34
 1/2 Platinateknős ***** válasza:
Minél rövidebb egy haj annál göndörebb. Amugy normális vagy?! Levágattad a fenékig érő hajad?! Na mindegy. Már tudnak olyat csinálni hogy egy évre egyenes marad a haj. Menj el fodrászhoz mond azt hogy: Elnézést, azt hallottam hogy már tudnak olyat csinálni hogy 1 évre egyenes maradjon a haj és hogy itt már tudnak ilyet csinálni? Azt vagy tudnak vagy nem. Nekem is göndör a hajam de egyenes volt csak hát begöndörödött. :( Hajmosás után ne száritsad meg csak a tövét és akkor egyenesebb marad.
2012. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi:)

amúgy szép-szép a hosszú haj de nagyon sok nyűg van vele. 14 év alatt bőségesen betelt a pohár vele. úszni járok, nem kis macera... meg vékony volt a vége és töredezett egyfolytában. majd megkérdezem:) és légyszi írjatok még!!

2012. nov. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!