Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?...

Mit kezdjek a hajammal? Levágassam? (lent! )

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a hajammal,mindent próbáltam már a hátam közepéig ér fekete és hát elég göndöres/hullámos.Vasalni már nem nagyon szoktam mert hamar törik ezért egy jó idelye nem vasalom.Szinte semmi formája nincsen próbáltam már azt is hogy csak hagyom simán megszáradni de az nem jó mert a fejemre lapul a hajam és csúnya hullámok lesznek benne,vizesen is próbáltam már bekontyolni de azzal meg az a baj hogy reggel mikor kiengedem elég szép meg minden de délutánra ki se bírom fésülni..:/ szóval azon gondolkoztam levágatom vagy nemtudom,ti mit ajánlanátok? (hajlakk,hajhab,ilyesmiket nem használok,és nem is szeretem.)
2012. nov. 9. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Csavard be hajmosás után hajcsavarókkal. Nekem a fodrász mondta ezt, dauer hullámok széppé tételére.
2012. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már,de valahogy nem jön össze,túlságosan felugrik meg szinte a fülemig.:/.
2012. nov. 9. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Hm... Vannak termékek hullámos haj megszelidítésére, kérdezz rá egy fodrásznál. Le ne vágasd, a hosszú, fekete haj, pláne ha hullámos, gyönyörű.
2012. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem csúnya,sőt szép meg minden csak hát na...:S ha kifésülöm akkor olyan vagyok mint egy pulikutya ha viszont meg nem akkor összegubancolódik,összeáll..meg stb.:S
2012. nov. 9. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az ex-daueremből indulok ki: ott úgy kellett, hogy csak hajmosás közben fésülhettem meg ritkafogú fésűvel jó sok hajbalzsammal megspékelve, egyébként csak az ujjaimat használtam.

Szerintem ne nagyon fésülgesd, mert olyan lesz, mint a seprűfej.

2012. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát gondold végig, hogy a hajad van érted, vagy te a hajadért. :D

Szép a hosszú haj, de ha megkeseríti az életedet, és nem is tudsz vele bánni... akkor minek? :D

Én úgy látom, tényleg tele van a hócipőd vele, szerintem lehet eljött a búcsú ideje. :D Ne radikálisan rövidre vágasd talán, meg egy jó fodrészt keress, aki nem valami borzalmat varázsol a fejedre.

Nem egy örökre szóló változás, én is levágattam anno a hosszú hajam vállig, egy kicsit bánkódtam miatta, de sokkal jobb volt, kezelhetőbb, és jól is állt. Aztán meguntam, és visszanövesztettem megint, na puff. :)

Amúgy próbáld esetleg diffúzorral szárítani, fésülgetni meg elég hajmosáskor, a kettő között tényleg ne nagyon erőltesd, mert szétszedi a hullámokat, és idiótán tud kinézni. :) Reggel elég csak a töveket kifésülni kicsit.

2012. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,hát még fontolgatom a hajvágatást nem jutottam még semmire néha leakarom néha meg úgy érzem nem kellene szóval nemtudom.Daueroltatni biztos nem akarom! :) fésüléssel meg az a baj hogy ha megfésülöm kicsit is akkor nagyon durwa a töveket meg hiába ha a tarkómnál meg mindenhol összegubancolódik,de azért köszi nektek! :)
2012. nov. 10. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!