Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tarstetteskent lopas birosag...

Tarstetteskent lopas birosag hazugsagot hogy bizonyitsam?

Figyelt kérdés
15 evesen egy baratnommel elmentunk a hundm be, o 4 evvel idosebb volt nalam, egy probafulkebe mentunk, lattam amint kiszedi a csipogokat, en kimentem a fulkebol, kint az elado atkutatott, mehettem. az ugynevezett baratnomet elkaptak. azota volt egy targyalas amin igazoltan nem vettem reszt. ot kiskoru veszelyeztetesevel es lopassal, engem tarstetteskent vadolnak... o ezt vallotta: xz segitett kiszedni a csipogokat, megmutatta hogyan kell ( kikertem az iratokat es ott olvastam)... ez nem igaz, csak azert mondja, hogy ne legyen kiskoru veszelyeztetese... mit csinaljak? ketsegbe vagyok esve... nem vagyok raszorulva lopasra illetve en elobb kijottem a fulkebol... ez harom eve volt... mondhatnam, hogy rossz tarsasag de nyilvan en is ludas vagyok hogy ilyenekkel bratkoztam... volt korabban egy garazdasag ugyem szinten 15 evesen.. en azota egyetemre jarok dolgozok es igenis bant hogy ilyennel vadolva vagyok, amint irtam az en idotizmusom hogy ilyenekkel baratkoztam... de mit tudnek mondani a birosagon??
2012. nov. 12. 20:07
 1/1 anonim válasza:
Az igazat. És azóta eltelt időt is megnézik. látják hogy egyetemet végzett vagy. Mivel most látom a bejegyzés idejét. Így idejét múlt dr hátha más is olvassa hasonló cipőben.
2023. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!