Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történik...

Szerintetek mi történik December 21. -én?

Figyelt kérdés
Mert már a maják is meg már sok mindenki össze vissza hord mindent . Mondjuk én szerintem olyan nap lesz mint a többi csak érdekel hogy mások hogy viszonyulnak ehhez .

#nullsík #december #mi történik ?
2012. nov. 13. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy reggel akkor is fel fogunk kelni és megisszuk a reggeli kávénkat.

Esetleg még szétnézünk, hogy kell-e a boltból még egy "utolsó rohammal" valamit haza-hozni, ha igen, akkor irány a bolt!

Ekkor célszerű a pénztárcát teljesen kiüríteni, hiszen később már úgysem lesz rá szükség.


Aztán neki lehet látni a sütés-főzésnek, ajándék csomagolásoknak.

Aztán meg majd lesz valami.

Este ugyanúgy leülsz TV-t nézni, és vagy szerencséd van, és féltíz körül rádöbbensz, hogy 9-kor nem történt semmi rendkívüli, vagy már úgysem fogod tudni, mert annál előbb "elaludtál"!

2012. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos rengeteg "félő" ember elkezd majd fosztogatni mert remélik,hogy nem lesz holnap de lehet,hogy olyan is lesz aki végez magával.


...jah és rengetegen beraktároznak ásványvizet meg egyebeket,és majd a pincébe fognak bezárkozni.

2012. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2xSü ***** válasza:

Végre nem teszi fel senki újra ezt a kérdést.


[link]


„Csak” ~9 900 találat…

2012. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A maják sem a világvégére gondoltak, hanem az aranykorra..
2012. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!