Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kollégiumi szobatársad...

Ha kollégiumi szobatársad valami elképesztő módon horkolna (lány! ), és nem tudnál aludni, mit tennél?

Figyelt kérdés
A füldugó mit sem segít.
2012. nov. 13. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Felébreszteném... Amíg én alszok addig ő ébren lenne.

biztos lerugdosnám az ágyról, ha nem tudnák tőle aludni!

2012. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Horkoló embernek ha befogod az orrát, akkor általában abbahagyja, mert a száján kezd el levegőt venni. (Előtte beszéld meg vele, hogy ezt fogod csinálni, ne érje meglepetésként, bár sokan nem veszik észre, nyugodtan alszanak tovább.)


Egyéb módszerek, amikhez az ő közreműködése is kell: az oldalán feküdjön, ne a hátán, minél kisebb párnán vagy ne használjon párnát.

2012. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Aspartia válasza:

Őszintén szólva kicsit megijeszt amit írsz, mert én abban a (nem kicsi) tévedésben éltem ,hogy a lányok nem horkolnak, legalábbis nem annyira mint a fiúk. Én már attól megőrülök, ha hallom a bátyámat horkolni, pedig 2 ajtó választja el a szobáinkat. Namost leendő kollégiumosként ha olyan csajjal kerülök össze, aki horkol....hát ott vér fog folyni. Kikészülök ha nem hagynak aludni.

De egyébként tényleg a megoldás: rugdosd az oldalára a kedves szobatársad, vagy menj át másik szobába.

2013. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!