Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak számomra ilyen hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra ilyen hihetetlen és elképesztő dolog látni azt, hogy minden pasinak van nője csak épp nekem nem jön össze, mégis hogy csinálják, hogy lehet egyáltalán barátnőt szerezn?

Figyelt kérdés
Én randizgatok meg mindig ismerkedem neten is, de valahogy sosem kellettem úgy egy lánynak sem, nem láttam a szikrát a randikon sem, csak az udvariasságból áradó álkedvességet, míg más hapsiknál a randin van, hogy a lány csókol először. Én tényleg nem értem mitől lehet egy csúnya fiú is vonzó a tini lányok szemében, mert én nem vagyok az fix. :S

2012. okt. 20. 23:30
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Minden pasinak? Akkor nekem miért nincs? Meg még innen vagy tizenöt másik srácnak?
2012. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
üdv a klubban:DD
2012. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. :D
2012. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Kimaradt a szinte szó.
2012. okt. 20. 23:34
 5/46 anonim ***** válasza:
Nincs minden pasinak, mint ahogy fordítva sem igaz! Csatlakozom a klubba! 17/L
2012. okt. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Itt most nem is az a lényeg, hogy most kinek van vagy nincs párja, hanem, hogy nekik már összejött egyszer, míg nekem meg egyszer sem, sehogy sem megy. Legutóbbi randim után is elfilóztam, hogy mi a baj, miért nem tudom magamba bolondítani a lányokat, tényleg ennyire ronda lennék vagy az a baj, hogy túlságosan jó fiús vagyok, esetleg egyszerűen unalmas vagyok?
2012. okt. 20. 23:42
 7/46 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira azért nem elképesztő.

Nekem se "jött még össze", de nem kommunikálok valami jól az emberekkel, úgyhogy nem is nagyon próbálkoztam :D

Together alone

2012. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
ajj ajj.megnéznélek benneteket,hogy hogyan is néztek ki,hogyan is viselkedtek.nem annyira bonyolult ám csajozni...most nem akarok itt arcoskodni, de kb minden csajt be lehet hülyíteni.ha van ilyen 19-20 éves fiúcska,aki valóban azt érzi,hogy nem megy neki,akkor dumálgatok vele róla,vagy adok tanácsot..20f és pl ne nyomogassátok a nemtetszik gombot,mert valóban volt már min 30-nál több barátnőm.
2012. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
80%

Nem, hanem fiatal vagy ehhez.

Láttad a trendőrök c. dokumentumfilmet? Arról szól, hogy a média nem azt mutatja be, milyenek a valódi fiatalok, hanem egy olyan képet mutat, amilyeneknek ő akarja hogy lenni akarjanak a fiatalok. Ezért aztán az a hatás keltődik a fiatalokban, hogy már kapcsolatuk kéne legyen, hogy ha nincsen, akkor ők kilógnak a sorból. Ezért aztán sok az olyan fiatal, aki pusztán ennek hatására szexualizálja magát, mert belső késztetése még nincs rá.

Ezért aztán Neked a médiában ÉS az életben látottak alapján még inkább az lehet a benyomásod, hogy sokaknak van valakijük, és Te vagy a kivétel. Pedig ha kicsit tüzetesebben körülnézel, meglátod, hogy ez nincs így!

2012. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
8-as, akkor már csak a barátnő definíciójában különbözöl a többi jelenlévőtől, mert 20 évesen a csekélyke életidőd miatt nem lehetett már 30-nál több olyan kapcsolatod, amit barátnő alatt értünk, hanem csak maximum 1-2.:)
2012. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!