Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 5. -Éve nem...

Tomacsika89 kérdése:

Mit tegyek? 5. -Éve nem fizettem a telefonszámlámat kisebb gondok miatt, Most egy ügyvádi iroda küldi a levelet amit át vett a behajtótól, egy elég szép összegről van szó!

Figyelt kérdés

Rózsaszín szolgáltatónál voltam, de sajnos nem tudtam fizetni az orbitálisan nagy számlákat, mivel azt is számlázták amit kedvezményesen beszéltem le. 1000perc havonta... pedig erre előfizettem.... Egy Ügyvédi iroda keresett fel levélben már 3.-ra de már 5 éve megy, csak eddig hol a szolgáltató hol a behajtási intézmény követelt.

Minden levelüket át vettem hogy tudjam mi hol merre. De ez az utolsó kicsit ki idegelt. 495.600- FT 3 napom lenne befizetni, de sajnos nem tudom. Lenne egy történetem is hogy történt ez ha kapnák valakitől egy értelmes választ mi a teendőm.. Jelzem 3 éve volt hogy 1évig nem is kerestek! Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. nov. 13. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az első ilyen számla után miért nem mentél be reklamálni. Anyámnak a piros küldött ki egy, de úgy, hogy a részletezőn amerikai számra sms-ek voltak meg ilyesmi és bement mondta, hogy ő azt a 30 ezer forintot nem hajlandó kifizetni és kéria panaszkönyvet nem hozták neki elő, de mondták, hogy eltekintenek tőle és anya azonnal vissza is adta a kártyát.Haverom úgy csinálta, hogy mindent átíratott más nevére és azóta sem tudják megtalálni.
2012. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert mikor ezt én "Vettem" Akkor töltöttem a 18.-születésnapomat. Megtetszett egy új telefon de nem volt rá pénzem, Előfizetéssel meg ingyen volt.

Mikor bementem közölték velem hogy bérpapír,névre szóló számla....stb

Mivel még nekem se munkahelyem se közüzemi számlám nem volt , így a kedves eladó közölte hogy "Okosba" is meg tudjuk oldani..

Mondta hogy vagy hozzak olyan személyt aki felveszi a nevére, vagy megbízik bennem és menjek haza kerítsem elő a szüleim személyiét meg a nyugdíjfolyósító számlát + egy két dolgot.

Én ezt mind össze lopkodtam otthon szüleim tudta nélkül és vissza mentem, Az eladó megnézte hogy friss e a papír meg hogy minden rendben van.

Majd a szerződést a nevemre írta és alá is írtuk.

Semmi olyan nem volt benne ami a szüleim terhére lenne hála istennek.

Csak sajnos félek hogy őket is zaklatni fogják emiatt..

Az én nevemen se autó se ház se semmi nincs, egyedül egy internet szolgáltatás ... Erre valaki valami értelmeset? :(

2012. nov. 13. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez butaság volt. Nem tudom mit lehetne tenni :(:(
2012. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 éve nem fizeted a számlád "kisebb gondok" miatt és az a legnagyobb érved, hogy egyszer 1 évig nem küldtek felszólítást? te teljesen hülye vagy?


megérdemled a félmilliós behajtást, majd a 3 120kg-s gorillát aki megy elvinni a tv-d biztos meg tudod győzni az ellenkezőjéről.

2012. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.- Most mi a rákot csináljak, fiatal kori hülyeségem miatt szopok.

2.- Meg hát.. megérdemlem.. A nagy lószart a Zsindajoknak fizessek.. Ez olyan mint hogy a keresetem adójábol tartom el a Cingárokat..

3.- 3 db 120kilós majom meg hát nem renget meg,.. minél nagyobb annál nagyobbat esik. meg szerintem engedélynélkül nem jön be a házamba mert azonnal lelövöm *.*

Tudod, a fegyvertartási engedély nagyon meg könnyíti az életem. nem kell okot adnia arra hogy cselekedjek, egy az hogy engedély nélkül bejön másik ha fenyeget akkor szevasz:)

2012. nov. 15. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!