Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki horogkeresztet...

Ha valaki horogkeresztet visel tetoválásként hányszor büntetik meg?

Figyelt kérdés
Ugyanis ha a tiltott jelképet felrajzolod valahova és meglátják megbüntethetnek. Na de ha eleve rajtad marad mivel tetoválás akkor mindíg akárhányszor észreveszik megbírságolnak? Azért kérdem mert frissen kerültem ki németországba és nem egy olyan embert láttam akinek még az ujján is volt egy ilyen önkényuralmi jelkép
2012. nov. 13. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a nagy nyilvánosság előtti megjelenítés, közszemlére tétel a büntetendő.


Hacsak nem a homlokodon van, nem lehet gond.

2012. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nemtudom kint mi megy, de itthon nem igazán vállalnak tetoválók ilyesmi jelképeket.
2012. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Háromszor, mint Döbrögit. :D Én úgy gondolom, hogy mindenkinek szíve joga, mit hova, de mondjuk pont németországban kézre horogkeresztet nem akármi. :) Az egyik fenti hozzászóló mondta, hogy ha nem a homlokodon van feltéve, akkor nagy baj nem lehet. Szerintem is, a rendőrök nem a horogkeresztes tetoválásokra vannak rákattanva. :)
2012. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igazuk van az elottem szoloknak. Annyit tennek meg hozza, (ha esetleg valaki rakattint es elolvassa) hogyha valamilyen komolyabb buncselekmeny miatt eloallitanak (nem kell mindjart emberolesre gondolni) megkerdezik viselsz-e valamilyen tetovalast es ha igen hol, nem hazudhatsz nekik hogy nem, de nemhiszem hogy most akkor meg azert is megbirsagolnak, de valoszinuleg kapsz egy szep beoltast hogy hol volt az eszed amikor magadra varrattad?! Meg annyit fuznek hozza, hogy Mo.-n nem sokan mennek be azzal a keressel tetko szalonokba hogy 'na most nekem egy horogkeresztet varrjatok a hatamra legyszi' mert ha kifogsz egy olyan embert, egy csapassal agyonut. (Egy rendor menyasszonya es tetovalo voltam.:))
2013. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!