Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatnék olyan képet,...

Hol találhatnék olyan képet, szimbólumot, ami a szabadságot jelképezi? Akár kínai jel is lehetne! Tetoválásként szeretném!

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Tudom, hogy nem teljesen a kérdésedre adok választ, de én nem ajánlom a tetkót. Épp most akarom eltávolíttatni, ami nem kis pénz lesz. Anno, 15 éve azt hittem, hogy sose bánom meg!!!!! Pedig nagyon megbántam. Ha semmiképp nem hagysz magadnak gondolkodási időt és beleugrasz, akkor legalább arra figyelj, hogy olyan helyen legyen, amit takar a ruha. (Nekem a felkaromon van és pont kilóg a rövid ujjú alól is...)

A szabadságot talán a galamb jelképezi, de inkább megéld a szabadságot! (Cigi, pia, önkielégítés,hazugság,drog, bűnös vágyak, a szemed kívánságai stb...) DE!!!! Az igazság szabaddá tesz! Javaslom fogadd el Jézust Uradnak és Megváltódnak, mert Ő érted is meghalt! Add át Neki az életedet, mert Ő jó és jót akar. Csak Jézusban lehet megismerni az igazi szabadságot!

2Kor 3,17. Az Úr pedig a Lélek; és a hol az Úrnak Lelke, ott a szabadság.

2009. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hit gyülis vagy?
2009. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát értelmesebb válaszokat várnék...nem kell téríteni köszi!:)
2009. aug. 8. 22:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaj ezek mindenhol ott vannak-.-"

Egy madár mindkenképpen a szabadságot fejezi ki, valami szép, színes trópusi madárka jól is mutatna a bőrödön;)

2009. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hova tűnt az első komment?:D
2009. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Áááh, nyoma veszett ez nem igaz... Pedig olyan jót röhögtem rajtaXD
2009. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ján 3,8. A szél fú, a hová akar, és annak zúgását hallod, de nem tudod honnan jő és hová megy: így van mindenki, a ki Lélektől született. (Ha esetleg nem érted, kielemezem neked.)

Jézushoz tartozom és azt vallom, amit Jézus és az igazságot szólom, akkor mit számít az egyházi hovatartozásom? De ha tényleg kiváncsi vagy rá, akkor tudd, nem titkolom, igen, oda járok.


Tudod, valamikor még lehet, hogy én is nevettem volna egy ilyen kommenten, de ma már minden más...

Ján 8,32. És megismeritek az igazságot, és az igazság szabadokká tesz titeket.

Inkább gondolkozz el egy kicsit, valamikor mi is(mint ahogy most te) "ilyen" emberek voltunk, nem értettük, hogy miért olvassák a bibliát, miért járnak gyülekezetbe, miért beszélnek Jézusról... És most a másik oldalon állok. Mostmár értem, mert én is megéltem már ezt a csodát. Akard Te is ezt a csodát és ne gyűlölködj tovább. A lehetőség minden embernek adott. Jézus minden emberért meghalt, hogy nekünk örök életünk legyen. Isten minden embert szeret és jót akar neki. A gonosz meg azt akarja, hogy megvessed az evangéliumot, az Igét, az igazságot. Nem akarja, hogy szabad legyél... A sátán halálod után sem lesz veled kedves, hiába szolgálod hűen. Ő minden embert utál, mert Isten képére lettünk teremtve. Mi, akik már újjászülettünk, nem gyűlölködünk, hanem szeretünk. Szeretetből írom ezt neked, hogy Te is boldog és szabad légy. Még ha most azt is gondolod, hogy : ugyanmár, hisz szabad vagyok! Ha belenézel az életedbe, Te saját magad jössz rá, hogy hoppá, mégsem.


További szép estét.

2009. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves Jehova Tanúja! Szeretetből írom ezt neked, és a többi hozzád hasonló "vallású" embernek: ne akarjatok már mindenkit megtéríteni! Én boldog vagyok, tudatlanul, én nem kérten Jézust, hogy haljon meg értem. Nincs vallásom, nem is akarok, és ezzel nagyonsokan vannak így.
2009. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok Jehova Tanúja és ahhoz nincs is hasonló vallás, legalábbis Magyarországon. Plusz nem vagyok vallásos, hanem hívő. Továbbá nem azt szeretném, hogy más is vallásos legyen, hanem hívő.

Azt hiszed én így születtem? Neem, én is hasonló felfogású voltam, azt mondtam, hogy hagyjanak békén, ne akarjanak megtéríteni, én így is jó ember vagyok, a mennybe kerülök stb. De sajnos ezzel az ördög csapott be. Kívánom nektek, hogy érintsen meg titeket is az Úr, hogy érezzétek az Ő szeretetét és szabaddá váljatok!


Nem feszegetem a témát, de ezt még le kellett írnom.

2009. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
[link] Csináltass ilyen tetoválást amilyen Téglás Zolinak is van az Ignite együttesből. 1956 és alatta egy lyukas magyar zászló, '56 is a szabadságot jelképezi.
2009. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!